Brak nadchodzących wydarzeń

Minione wydarzenia wszystkich: 36

Strona 1 z 2
World of Private Label

Tysiące kupców i odwiedzających z ponad 110 krajów świata odwiedza targi marek własnych w Amsterdamie.

pokaż
XV Euroforum Polskiego Mleczarstwa

Podczas Euroforum odbędą się:

Krajowa Ocena Przetworów Mlecznych i Konkurs „Produkt Mleczny Roku 2022”.
IV edycja Konkursu „Innowacje Techniczne i Technologiczne w Mleczarstwie”.
Seminaria poświęcone problematyce sektora mleczarskiego z uwzględnieniem aktualnej sytuacji w mleczarstwie i wyzwań przed nim stojących.
Sympozjum techniczno-technologiczne. 
Jubileusz 25-lecia Polskiego Komitetu Międzynarodowej Federacji Mleczarskiej FIL/ IDF.
Uroczysta Gala z wręczeniem medali i statuetek laureatom ww. Oceny i konkursów.

Organizatorami XV Euroforum Polskiego Mleczarstwa są: Krajowe Stowarzyszenie Mleczarzy, Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich oraz Polski Komitet Międzynarodowej Federacji Mleczarskiej FIL/IDF.

pokaż
Innodairy: 28. Sympozjum Technika i Technologia w Przemyśle Mleczarskim

Organizator, Firmy oraz Partner: Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Zw. Rew. w Warszawie mają zaszczyt zaprosić do udziału w Sympozjum, które odbędzie się w Olsztynie.

pokaż
Anuga Food Tec

Targi Anuga Food Tec to obowiązująca lektura dla inżynierów poszukujących sposobów wyposażenia zakładów produkujących żywność oraz decydentów wybierających najlepsze konfiguracje sprzętu.

https://www.anugafoodtec.com/

Top menedżerowie i kierownicy produkcji firm spożywczych, którzy odwiedzają targi Anuga FoodTec poszukują możliwości optymalizacji i rozbudowy posiadanych instalacji. Na targach nie mówi się o innowacjach w zakresie poszczególnych komponentów i maszyn, ale innowacyjności całych linii produkcyjnych, efektywności, zrównoważonym rozwoju, oszczędności wody, prądu oraz surowców.

pokaż
23. Seminarium „Postęp techniczny w przetwórstwie mleka Techmilk”

Postęp techniczny w przetwórstwie mleka - to kluczowe seminarium dla branży mleczarskiej w Polsce. 

Organizatorzy: 

Przewodniczący: dr hab. inż. Fabian Dajnowiec: fabian.dajnowiec@uwm.edu.pl

Sekretarz: dr inż. Józef Warechowski: jozef.warechowski@uwm.edu.pl

Katedra Inżynierii, Aparatury Procesowej i Biotechnologii Żywności, Wydział Nauki o Żywności, UWM w Olsztynie.

pokaż
Euromlecz 2022. Konferencja Mleczarstwa Polskiego, Ciechocinek

Jest to jedno z największych wydarzeń polskiego mleczarstwa, gdzie zjeżdżają się zarządy i przedstawiciele całego środowiska mleczarskiego (w tym prezesi spółdzielni mleczarskich z całej Polski). Lista zapraszanych gości na konferencje Euromlecz jest imponująca, stąd spodziewamy się rekordowej frekwencji uczestników. Ze względu na ograniczone możliwości zapewnienia noclegów, prosimy o jak najszybsze potwierdzenie uczestnictwa poprzez wypełnienie załączonego formularza. 

Chcąc zapewnić każdej firmie możliwość spotkania ze znamienitymi gośćmi, można zgłosić maksymalnie do 4 osób z jednej firmy.

Koszt uczestnictwa w konferencji wynosi 810 zł od jednej osoby i 1320 zł od dwóch osób w pokoju 2-osobowym. Koszt zawiera udział w konferencji (w tym we wszystkich imprezach kulturalno-rozrywkowych), wyżywienie, noclegi, wstęp na baseny i do zespołu saun. Proponujemy Państwu również możliwość umieszczenia roll-up i kolportażu materiałów reklamowych w miejscu trwania konferencji w cenie 2000 zł.

Formularze zgłoszeniowe prosimy kierować na adres: euromlecz@podtezniami.pl

Informacje szczegółowe na temat konferencji oraz zgłoszenie rezerwacji w sekretariacie Kliniki pod nr telefonu 54 416 70 08 u Pani Anny Gorzkiewicz.

pokaż
Gulfood

Tegoroczny Gulfood to wystawcy i odwiedzający ze 185 krajów, ponad 4000 firm, ponad 200 prelegentów, 21 hal wystawowych. Więcej na:

https://www.gulfood.com/

 

pokaż
E-commerce Summit

Bezpłatna Konferencja – E-commerce Summit Światowe trendy w handlu internetowym Już 28 listopada w Warszawie odbędzie się Konferencja E-commerce Summit, która m.in. pozwoli odpowiedzieć na pytanie - jak pozostać w czołówce sprzedaży detalicznej online i opracować najbardziej skuteczną strategię dla swojej firmy. Tematyka wydarzenia będzie dotyczyła różnych aspektów postępu i rozwoju e-commerce, e-biznesu oraz e-usług.

pokaż
28. Targi Mleczarskie Mleko Expo

XXVIII edycja targów tradycyjnie zgromadzi mleczarnie spółdzielcze oraz dostawców usług do sektora mleczarskiego. To także okazja do spotkania i wymiany doświadczeń we wspólnym gronie oraz dyskusji z przedstawicielami resortu rolnictwa i ARR.

pokaż
35. Międzynarodowe Targi Spożywcze Anuga

10 specjalistycznych imprez pod jednym dachem - to główne hasło targów Anuga. Anuga są największymi targami żywności i napojów na świecie (7200 wystawców ze 100 krajów i 160 tys. zwiedzających). W tym roku targi te obchodzą 100-lecie.

pokaż
Polagra-Food

Targi Polagra Food to miejsce dialogu pomiędzy producentami i dystrybutorami żywności. Targi Polagra Food to wydarzenie o charakterze B2B skoncentrowane na budowaniu relacji handlowych na linii producenci żywności – odbiorcy biznesowi – kupcy z sieci handlowych oraz hurtownicy i detaliści z branży spożywczej

pokaż
Ogólnopolskie Święto Sera - VII Festiwal Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa

Organizatorami są: Uniwersytet Warmińsko- Mazurski w Olsztynie, Wydział Nauki o Żywności, Katedra Mleczarstwa i Zarządzania Jakością Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego Urząd Miasta w Olsztynie Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Zw. Rew. w Warszawie

pokaż
Chleb Ser Wino

To Festiwal sławiący polskie naturalne produkty, rodzimą kuchnię, tradycje i to co na naszych stołach najlepsze. Sandomierz od dłuższego czasu kojarzy się z dobrym jedzeniem, winem i owocami, bo przecież okolica słynie z wielkich sadów owocowych, a niezaprzeczalne walory turystyczne ściągają tu całe rodziny. Na sandomierskim Rynku będzie sporo atrakcji zarówno dla zwiedzających i wystawców - pokazy, degustacje, animacje oraz Festiwalowa Kawiarenka w której odbywać się będą spotkania i prezentacje gości specjalnych. Odbędzie się sporo pokazów; pieczenia chleba, robienia pierogów, pokazów kulinarnych i prawdziwie spektakularne show gotowania, takich z ogniem, dymem, azotem, gdzie swój kunszt pokażą wspaniali, słynni kucharze.

pokaż
Trepko: V Konferencja i Pokaz Maszyn Pakujących

Konferencja i wystawa umożliwią Państwu zapoznanie się z szerokim asortymentem urządzeń m.in. liniowym automatem do aseptycznego napełniania i zamykania, różnymi modelami rotacyjnych automatów pakujących, automatami do formowania i owijania kostek, pełnym zakresem rozwiązań pakowania zbiorczego, naszymi najnowszymi osiągnięciami w zakresie technologii formowania, napełniania i zamykania (FFS), a także w pełni kompleksowymi automatami do napełniania butelek.

pokaż
Święto Mleka i Serów na Mazowszu

Organizatorem wydarzenia jest Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim.

pokaż
Światowy Dzień Mleka w Polsce z Mlekovitą

Gwiazdą wieczoru będzie Margaret, a następnie kabaret Łowcy B. Wcześniej zaśpiewają Boryss i News, zatańczy Zespół Pieśni i Tańca Mazowia. Oprócz tego rodzinne zabawy i konkursy dla dzieci oraz Mistrzostwa w Piciu Mleka.

pokaż
VI. Wielkopolskie Święto Mleka i Powiatu Kolskiego

Celem przedsięwzięcia jest budowanie partnerskich relacji ze społecznościami lokalnymi województwa wielkopolskiego – dostawcami mleka oraz branżą mleczarską, a także rozwój świadomości w zakresie zdrowotnych walorów mleka i jego przetworów.

pokaż
drinktec

Drinktec to wiodące targi handlowe dla branży napojów i produktów płynnych.Oferują rozwiązania z zakresu przetwórstwa, napełniania, pakowania i marketingu produktów płynnych.

pokaż
Dziecięcy Piknik Mleczny w Czarnkowie

Organizowany we współpracy z Polską Izbą Mleka Piknik zawierać będzie m.in. pokazy kulinarne, atrakcje w ogródku mlecznym. Gwiazdą wieczoru będzie Anna Wyszkoni.

pokaż
FoodExpo Targi Spożywczo-Gastronomiczne, AmberExpo, Gdańsk, Polska

FoodExpo w nowej formule to największe targi spożywczo-gastronomiczne w Polsce Północnej, skierowane do profesjonalnego odbiorcy branżowego (w poprzednich edycjach pod tytułami Baltpiek, GastroExpo i Mleczna Rewia). Targi odbywają się w cyklu dwuletnim wr

pokaż
Strona 1 z 2