Brak nadchodzących wydarzeń

Minione wydarzenia wszystkich: 37

Strona 1 z 2
Euromlecz 2022. Konferencja Mleczarstwa Polskiego, Ciechocinek

Jest to jedno z największych wydarzeń polskiego mleczarstwa, gdzie zjeżdżają się zarządy i przedstawiciele całego środowiska mleczarskiego (w tym prezesi spółdzielni mleczarskich z całej Polski). Lista zapraszanych gości na konferencje Euromlecz jest imponująca, stąd spodziewamy się rekordowej frekwencji uczestników. Ze względu na ograniczone możliwości zapewnienia noclegów, prosimy o jak najszybsze potwierdzenie uczestnictwa poprzez wypełnienie załączonego formularza. 

Chcąc zapewnić każdej firmie możliwość spotkania ze znamienitymi gośćmi, można zgłosić maksymalnie do 4 osób z jednej firmy.

Koszt uczestnictwa w konferencji wynosi 810 zł od jednej osoby i 1320 zł od dwóch osób w pokoju 2-osobowym. Koszt zawiera udział w konferencji (w tym we wszystkich imprezach kulturalno-rozrywkowych), wyżywienie, noclegi, wstęp na baseny i do zespołu saun. Proponujemy Państwu również możliwość umieszczenia roll-up i kolportażu materiałów reklamowych w miejscu trwania konferencji w cenie 2000 zł.

Formularze zgłoszeniowe prosimy kierować na adres: euromlecz@podtezniami.pl

Informacje szczegółowe na temat konferencji oraz zgłoszenie rezerwacji w sekretariacie Kliniki pod nr telefonu 54 416 70 08 u Pani Anny Gorzkiewicz.

pokaż
40. Konferencja naukowo-techniczna nt. Problemy gospodarki energią i środowiskiem w mleczarstwie

Do udziału w Konferencji zaproszeni są: szefowie przedsiębiorstw mleczarskich i ich zastępcy, główni mechanicy i energetycy, pracownicy firm i instytucji technicznych, właściciele firm specjalistycznych, pracownicy firm projektowych oraz pracownicy naukowi Przewodnicząca Konferencji: dr hab. inż. Katarzyna Banach, prof. UWM

pokaż
18. Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

Osiemnasta edycja jednej z najważniejszych konferencji branży mleczarskiej to kolejna szansa, aby wziąć przyszłość polskiego mleczarstwa w swoje ręce, a dokładniej w ręce tych, którzy stanowią rdzeń sektora – producentów, przetwórców oraz spółdzielni. Promowanie modelu spółdzielczego jako optymalnego dla rozwoju rolnictwa to jedno z założeń wydarzenia. Jednak w jego trakcie poruszane są także inne kwestie, które wzbudzają wiele emocji i kontrowersji, jak choćby Brexit czy Zielony Ład i Nowa WPR oraz jak pandemia COVID-19 zmieniła rynek spożywczy w tegorocznej edycji.

pokaż
E-commerce Summit

Bezpłatna Konferencja – E-commerce Summit Światowe trendy w handlu internetowym Już 28 listopada w Warszawie odbędzie się Konferencja E-commerce Summit, która m.in. pozwoli odpowiedzieć na pytanie - jak pozostać w czołówce sprzedaży detalicznej online i opracować najbardziej skuteczną strategię dla swojej firmy. Tematyka wydarzenia będzie dotyczyła różnych aspektów postępu i rozwoju e-commerce, e-biznesu oraz e-usług.

pokaż
28. Targi Mleczarskie Mleko Expo

XXVIII edycja targów tradycyjnie zgromadzi mleczarnie spółdzielcze oraz dostawców usług do sektora mleczarskiego. To także okazja do spotkania i wymiany doświadczeń we wspólnym gronie oraz dyskusji z przedstawicielami resortu rolnictwa i ARR.

pokaż
35. Międzynarodowe Targi Spożywcze Anuga

10 specjalistycznych imprez pod jednym dachem - to główne hasło targów Anuga. Anuga są największymi targami żywności i napojów na świecie (7200 wystawców ze 100 krajów i 160 tys. zwiedzających). W tym roku targi te obchodzą 100-lecie.

pokaż
Polagra-Food

Targi Polagra Food to miejsce dialogu pomiędzy producentami i dystrybutorami żywności. Targi Polagra Food to wydarzenie o charakterze B2B skoncentrowane na budowaniu relacji handlowych na linii producenci żywności – odbiorcy biznesowi – kupcy z sieci handlowych oraz hurtownicy i detaliści z branży spożywczej

pokaż
Ogólnopolskie Święto Sera - VII Festiwal Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa

Organizatorami są: Uniwersytet Warmińsko- Mazurski w Olsztynie, Wydział Nauki o Żywności, Katedra Mleczarstwa i Zarządzania Jakością Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego Urząd Miasta w Olsztynie Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Zw. Rew. w Warszawie

pokaż
Chleb Ser Wino

To Festiwal sławiący polskie naturalne produkty, rodzimą kuchnię, tradycje i to co na naszych stołach najlepsze. Sandomierz od dłuższego czasu kojarzy się z dobrym jedzeniem, winem i owocami, bo przecież okolica słynie z wielkich sadów owocowych, a niezaprzeczalne walory turystyczne ściągają tu całe rodziny. Na sandomierskim Rynku będzie sporo atrakcji zarówno dla zwiedzających i wystawców - pokazy, degustacje, animacje oraz Festiwalowa Kawiarenka w której odbywać się będą spotkania i prezentacje gości specjalnych. Odbędzie się sporo pokazów; pieczenia chleba, robienia pierogów, pokazów kulinarnych i prawdziwie spektakularne show gotowania, takich z ogniem, dymem, azotem, gdzie swój kunszt pokażą wspaniali, słynni kucharze.

pokaż
Trepko: V Konferencja i Pokaz Maszyn Pakujących

Konferencja i wystawa umożliwią Państwu zapoznanie się z szerokim asortymentem urządzeń m.in. liniowym automatem do aseptycznego napełniania i zamykania, różnymi modelami rotacyjnych automatów pakujących, automatami do formowania i owijania kostek, pełnym zakresem rozwiązań pakowania zbiorczego, naszymi najnowszymi osiągnięciami w zakresie technologii formowania, napełniania i zamykania (FFS), a także w pełni kompleksowymi automatami do napełniania butelek.

pokaż
Święto Mleka i Serów na Mazowszu

Organizatorem wydarzenia jest Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim.

pokaż
Światowy Dzień Mleka w Polsce z Mlekovitą

Gwiazdą wieczoru będzie Margaret, a następnie kabaret Łowcy B. Wcześniej zaśpiewają Boryss i News, zatańczy Zespół Pieśni i Tańca Mazowia. Oprócz tego rodzinne zabawy i konkursy dla dzieci oraz Mistrzostwa w Piciu Mleka.

pokaż
XXVII Sympozjum Technika i Technologia w Przemyśle Mleczarskim

Organizator, Firmy oraz Partner: Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Zw. Rew. w Warszawie mają zaszczyt zaprosić do udziału w Sympozjum, które odbędzie się w Olsztynie.

pokaż
World of Private Label

Ponad 14 tys. kupców i odwiedzających z ponad 110 krajów świata odwiedzi w tym roku targi marek własnych w Amsterdamie.

pokaż
XII Euroforum Polskiego Mleczarstwa

Podczas tegorocznej edycji tradycyjnie odbędzie Posiedzenie członków Komisji Super Arbitrów i Arbitrów V Krajowej Oceny Mleka Spożywczego i Mlek Fermentowanych. Wyłoni ono najlepsze spośród zgłoszonych produkty mleczarskiej.

pokaż
Seminarium „Postęp techniczny w przetwórstwie mleka Techmilk”

Postęp techniczny w przetwórstwie mleka - to kluczowe seminarium dla branży mleczarskiej w Polsce, które odbywa się w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach. Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego jest dr hab. inż Jan Limanowski, prof. UWM (tel. 89 523 35 78), jan.limanowski@uwm.edu.pl

pokaż
VI. Wielkopolskie Święto Mleka i Powiatu Kolskiego

Celem przedsięwzięcia jest budowanie partnerskich relacji ze społecznościami lokalnymi województwa wielkopolskiego – dostawcami mleka oraz branżą mleczarską, a także rozwój świadomości w zakresie zdrowotnych walorów mleka i jego przetworów.

pokaż
Anuga Food Tec

Targi Anuga Food Tec to obowiązująca lektura dla inżynierów poszukujących sposobów wyposażenia zakładów produkujących żywność oraz decydentów wybierających najlepsze konfiguracje sprzętu.

pokaż
drinktec

Drinktec to wiodące targi handlowe dla branży napojów i produktów płynnych.Oferują rozwiązania z zakresu przetwórstwa, napełniania, pakowania i marketingu produktów płynnych.

pokaż
Dziecięcy Piknik Mleczny w Czarnkowie

Organizowany we współpracy z Polską Izbą Mleka Piknik zawierać będzie m.in. pokazy kulinarne, atrakcje w ogródku mlecznym. Gwiazdą wieczoru będzie Anna Wyszkoni.

pokaż
Strona 1 z 2