1. Wydarzenia

Euromlecz 2022. Konferencja Mleczarstwa Polskiego, Ciechocinek

Data:4-7 stycznia 2023
Organizator:Klinika Uzdrowiskowa Pod Tężniami im. Jana Pawła II - Spółdzielnia Usług Medycznych
Lokalizacja:Klinika Uzdrowiskowa "Pod Tężniami"

Jest to jedno z największych wydarzeń polskiego mleczarstwa, gdzie zjeżdżają się zarządy i przedstawiciele całego środowiska mleczarskiego (w tym prezesi spółdzielni mleczarskich z całej Polski). Lista zapraszanych gości na konferencje Euromlecz jest imponująca, stąd spodziewamy się rekordowej frekwencji uczestników. Ze względu na ograniczone możliwości zapewnienia noclegów, prosimy o jak najszybsze potwierdzenie uczestnictwa poprzez wypełnienie załączonego formularza. 

Ze względu na ograniczone możliwości zapewnienia noclegów, prosimy o jak najszybsze potwierdzenie uczestnictwa.
          
Koszt uczestnictwa w konferencji wynosi 975 zł od jednej osoby i 1590 zł od dwóch osób w pokoju 2 osobowym. Koszt zawiera udział w konferencji (w tym we wszystkich imprezach kulturalno-rozrywkowych), wyżywienie, noclegi, wstęp na baseny i do zespołu saun. Proponujemy Państwu również możliwość umieszczenia roll-up i kolportażu materiałów reklamowych w miejscu trwania konferencji w cenie 2500 zł.

Formularze zgłoszeniowe prosimy kierować na adres: euromlecz@podtezniami.pl
Informacje szczegółowe na temat konferencji oraz zgłoszenie rezerwacji w sekretariacie Kliniki pod nr telefonu 54 416 70 08 u Pani Anny Gorzkiewicz.