20. edycja konkursu LIDER FORUM 2024.
Produkty nabiałowe i tłuszcze do smarowania

Lider Forum logo 2024

Regulamin

Już po raz dwudziesty mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konkursie organizowanym przez redakcję magazynu Forum Mleczarskie Handel.

Cel Konkursu

  • zaangażowanie przedstawicieli handlu detalicznego i hurtowego do wyłonienia najciekawszych produktów mleczarskich i tłuszczów żółtych,
  • przedstawianie trendów i innowacji rynkowych.

Harmonogram i czas trwania konkursu

  • Forum Mleczarskie Handel 2/2024 (marzec) – zapowiedź nowej edycji, zgłaszanie produktów,
  • Forum Mleczarskie Handel 3-5/2024 (maj-wrzesień) – prezentacja produktów zakwalifikowanych do konkursu na łamach magazynu. Głosowanie handlowców,
  • Forum Mleczarskie Handel 6/2024 (listopad) – ogłoszenie wyników,
  • Forum Mleczarskie Handel 1/2025 (grudzień) – relacja ze spotkań ze zwycięzcami.

Zgłaszanie produktów

Prawo do nadsyłania zgłoszeń mają handlowcy, producenci, importerzy, dystrybutorzy. Każdy podmiot ma prawo nadesłać 1 produkt do 1 kategorii. Lista kategorii zostanie przedstawiona drogą mailową. Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłaszany produkt musi: być wprowadzony do obrotu nie później niż przed 1 maja br. i być dostępny w handlu detalicznym oraz hurtowym na terenie RP. Zgłoszone mogą być także produkty wcześniej nagradzane.

Ostateczna liczba produktów wyłaniana jest ze zgłoszeń przez redakcję.

Wybór produktów

Do oddania głosu na produkty upoważnieni są wyłącznie Czytelnicy Forum Mleczarskie Handel reprezentujący sektor handlu. Głosowanie na najlepsze produkty następuje poprzez ankietę dołączaną każdorazowo do dwumiesięcznika Forum Mleczarskie Handel. Czas przeznaczony na odesłanie ankiet to: 30 kwietnia-10 września. Zwyciężają trzy produkty najczęściej wskazywane w danej kategorii. Każdorazowo prosimy handlowców o wzięcie pod uwagę przede wszystkim: innowacyjności produktu, atrakcyjności i wygody opakowania, wolumenu sprzedaży, zadowolenia ze współpracy z producentem.