Galerie wszystkich: 177

Strona 1 z 9
Komitet Sterujący o dekarbonizacji i rolnictwie węglowym – korzyść dla rolnika i planety!

Komitet Sterujący, powstały z inicjatywy Agnieszki Maliszewskiej – Dyrektor Polskiej Izby Mleka, Marcina Hydzika – Prezesa Związku Polskich Przetwórców Mleka oraz Małgorzaty Bojańczyk – Dyrektor Polskiego Stowarzyszenia Zrównoważonego Rolnictwa i Żywności, spotkał się po raz kolejny aby wspólnie działać na rzecz zrównoważonej produkcji i przetwórstwa mleka.

pokaż
Spotkanie branży mleczarskiej z Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Rolnictwa Januszem Kowalskim w siedzibie KZSM Zw. Rew.

Spotkanie odbyło się 14 czerwca i dotyczyło najtrudniejszych aspektów działania zakładów mleczarskich.

Copyright: forummleczarskie

pokaż
Polska Izba Mleka i Ambasada Królestwa Danii w sojuszu na rzecz zrównoważonego rozwoju produkcji

Ambasada Królestwa Danii w Polsce przy współpracy z Polską Izbą Mleka, w dniu 31 maja w siedzibie Ambasady Królestwa Danii w Warszawie, zorganizowała warsztaty będące częścią duńsko-polskiego sojuszu na rzecz zrównoważonej produkcji mleka i przetworów mlecznych.

wszystkie zdjęcia: copyright: polska izba mleka.

pokaż
Wzorowy Partner w Biznesie 2023

Za nami druga edycja Ogólnopolskiego Forum Partnerów Biznesowych. Podczas zorganizowanego przez Grupę Mlekovita 11 maja 2023 r. wydarzenia tematem przewodnim rozmów i wystąpień konferencyjnych było partnerstwo w biznesie.

Pierwsza edycja Ogólnopolskiego Forum Partnerów Biznesowych w lipcu 2022 r. odbyła się z okazji jubileuszu 30-lecia istnienia marki Mlekovita. Sukces ubiegłorocznego wydarzenia o charakterze konferencyjnym skłonił Organizatorów do ustanowienia cyklicznego charakteru tego wydarzenia. 11 maja br. Grupa Mlekovita po raz kolejny spotkała się ze swoimi partnerami biznesowymi.

copyright: wszystkie zdjęcia: mlekovita

pokaż
Mlekpol Forum 2023

W czwartek 27 kwietnia w Hotelu Narvil Conference&Spa w Serocku odbyło się Mlekpol Forum 2023, wydarzenie połączone z galą 40-lecia działalności i benefisem byłego Zarządu firmy. Wzięli w nim udział nie tylko przedstawiciele branży mleczarskiej i spożywczej, ale również politycy, samorządowcy oraz kontrahenci i partnerzy handlowi Mlekpolu z Polski i z zagranicy. 

pokaż
X Jubileuszowy Kongres Eksporterów Przemysłu Rolno-Spożywczego

Jubileuszowy Kongres był okazją do uhonorowania przedsiębiorców z przemysłu spożywczego, w tym zakładów z branży mleczarskiej. Mleczarze byli też reprezentowani w panelu dyskusyjnym.

copyright: forum mleczarskie

pokaż
Spotkanie branży mleczarskiej z Wicepremierem, Ministrem Rolnictwa Henrykiem Kowalczykiem w siedzibie KZSM ZR

W dniu 1 lutego br miało miejsce spotkanie poświęcone bieżącej sytuacji na rynku mleka. Gościem Waldemara Brosia, Prezesa Zarządu KZSM-ZR oraz licznie zgromadzonych przedstawicieli branży mleczarskiej był Henryk Kowalczyk, Wicepremier, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 

Copyright: wszystkie zdjęcia forum mleczarskie

pokaż
Targi Mleczarskie Mleko-Expo

Podczas XXIX. targów Mleko-Expo odbywających się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach 16-18 listopada 2022 r. odbyły się m.in:

·       konkurs Wysoka Jakość Wyrobów Mleczarskich oraz Super Produkt (szersza relacja na ten temat w Forum Mleczarskie Handel).

·       pokaz dekorowania potraw

·       XVIII Mleczne Mistrzostwa Polski (więcej na ten temat w Forum Mleczarskie Biznes)

·       konkurs Hit Mlecznego Śniadania (więcej na ten temat w Forum Mleczarskie Biznes).

Tegoroczne targi odbywały się pod hasłem: Mój Dzień z Mlekiem.

Wszystkie zdjęcia: forum mleczarskie

pokaż
Targi Mleczarskie Mleko-Expo cz. 2

Tradycyjnie pierwszego dnia targów odbył się pokaz dekorowania potraw przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży. Pokazowi towarzyszył występ Zespołu Pieśni i Tańca „Weta” przy współpracy z regionalnym Ośrodkiem Kultury Domem Środowisk Twórczych w Łomży. Podczas targów poznaliśmy również laureatów konkursu na Hit Mlecznego Śniadania. Najwyżej oceniony przez publiczność został ser Haluni z mleczarni Krasnystaw (OSM). 

pokaż
Smaki Regionów, 24-26 września 2022 r. Poznań

Smaki Regionów to wydarzenie równoległe do targów Polagra. Wszystkie zdjęcia: forum mleczarskie

pokaż
Polagra, 26-28 września 2022 r., Poznań

Targi Polagra w Poznaniu to klasyka wydarzeń ekspozycyjnych służących budowie kontaktów i relacji z kontrahentami. Wszystkie zdjęcia: forum mleczarskie.

pokaż
Mazowieckie Święto Chleba i Sera z Hochland

Dożynki to bardzo ważne dla rolników święto, które jest zwieńczeniem ich całorocznego trudu. Obchodzone jest po zakończeniu wszystkich najważniejszych prac polowych i zebraniu plonów. Aby uczcić tę okazję, 18 września w Węgrowie odbyło się Mazowieckie Święto Chleba i Sera. 

Zdjęcia: Hochland Polska

pokaż
Sympozjum ,,Aktualna sytuacja w sektorze i na rynku mleczarskim”.

Gościem Sympozjum i członków KZSM ZR był Ryszard Bartosik, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi

pokaż
41. Konferencja Naukowo-Techniczna nt. Problemy gospodarki energią i środowiskiem w mleczarstwie

Tym razem konferencja odbyła się w hotelu Kmicic w Złotym Potoku w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

pokaż
8. Mleczne Spotkanie w Czarnkowie

Mleczne Spotkanie 27.08 w Czarnkowie to świetna zabawa dla rodzin z dziećmi. Copyright: Marek Wojciechowski, Czarnków OSM

pokaż
Wypasiony Piknik. Wysokie Mazowieckie. Jubileusz 30-lecia marki Mlekovita

Z okazji jubileuszu 30-lecia marki Mlekovita 31 lipca 2022 r. odbył się Wypasiony Piknik. Jego program miał na celu nie tylko świętowanie trzech dekad rozwoju brandu, ale także promowanie mleka i produktów mlecznych. Prezes Zarządu Grupy Mlekovita Dariusz Sapiński uhonorował również osoby i firmy szczególnie zasłużone w rozwoju produkcji mleka. Wszystkie zdjęcia copyright: grupa mlekovita i forum mleczarskie

pokaż
I Ogólnopolskie Forum Partnerów Biznesowych. Jubileusz 30-lecia marki Mlekovita

Rozwój firmy Mlekovita oraz partnerstwo w biznesie były tematem I Ogólnopolskiego Forum Partnerów Biznesowych zorganizowanego przez Grupę Mlekovita 15 lipca 2022 r. Wydarzenie objęte honorowym patronatem Głównego Lekarza Weterynarii zainicjowało świętowanie Jubileuszu 30-lecia marki Mlekovita.

pokaż
Galeria Poznaj Dobrą Żywność

W dniu 26 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie odbył się piknik Poznaj Dobrą Żywność. Podczas niego prezentowana jest polska żywność wysokiej jakości: produkty ze znakiem Poznaj Dobrą Żywność, Produkt polski, produkty regionalne, tradycyjne oraz ekologiczne.

pokaż
Podsumowanie kampanii Twarogu Grodkowskiego

W dniu 10 czerwca 2022 w barze Milka w Kole odbyła się konferencja podsumowująca kampanię produktu Twaróg Grodkowski Pełnotłusty klinek w ramach Systemu Jakość Tradycja. Celem konferencji i kampanii była promocja Twarogu Grodkowskiego Pełnotłustego w klinku oraz upowszechnienie wiedzy o tym produkcie i Systemu Jakości (Jakość Tradycja), w ramach którego ten produkt został wytworzony. 

pokaż
28. Sympozjum Technika i Technologia w Przemyśle Mleczarskim Innodairy

Skuteczny rozwój przedsiębiorstw w dużej mierze uwarunkowany jest swobodnym przepływem wiedzy i informacji o możliwościach innowacyjnych. Ta idea stanowi główną przesłankę organizacji Sympozjum Technika i Technologia w Przemyśle Mleczarskim Innodairy, które odbyło się w dniach 30 maja – 3 czerwca 2022 r. Głównym organizatorem Sympozjum jest Katedra Mleczarstwa i Zarządzania Jakością Wydziału Nauki o Żywności UWM w Olsztynie.

pokaż
Strona 1 z 9