Galerie wszystkich: 186

Strona 1 z 10
Logistyka i przechowywanie: NewCold osiągnął kolejny etap inwestycji w Polsce

NewCold, globalny lider w dziedzinie zaawansowanej logistyki żywności, świętował osiągnięcie kolejnego kroku milowego w budowie najnowocześniejszego centrum logistycznego w Nowym Modlinie pod Warszawą. Wydarzenie Modlin Milestone Celebration zgromadziło przedstawicieli lokalnych przedsiębiorstw oraz organizacji rządowych, podkreślając strategiczne znaczenie tej inwestycji zarówno dla Polski, jak i Europy Środkowo-Wschodniej. 

pokaż
Mlekovita: Kongres innowacyjnego rolnictwa, hodowli bydła i produkcji mleka

14 czerwca br. Grupa Mlekovita zorganizowała II Mleczarski Kongres Innowacyjnego Rolnictwa, na którym eksperci zaprezentowali m.in. najlepsze praktyki i najnowsze zdobycze techniki w zakresie rolnictwa, hodowli bydła mlecznego i produkcji mleka. Była to też okazja do uhonorowania wybitnych hodowców – dostawców mleka do zakładów Grupy Mlekovita. Równolegle odbył się kongres Zrównoważony Rozwój w Eksporcie.

pokaż
Piknik "Poznaj Dobrą Żywność"

Piknik Poznaj Dobrą Żywność odbył się 26 maja 2024 r. w godzinach na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

Wszystkie zdjęcia: copyright: forum mleczarskie

pokaż
Ranking Najlepszych i Największych Spółdzielni Mleczarskich według KZSM

Podczas spotkania w siedzibie KZSM Zw. Rew, w dniu 16 lutego w Warszawie, odbyła się uroczystość ogłoszenia Rankingu
Najlepszych i Największych Spółdzielni Mleczarskich Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich. 

Wszystkie zdjęcia: forum mleczarskie.

pokaż
Grodzisk Mazowiecki (OSM): Wąsiska prosto z natury

– Mamy prawie 200 dostawców, którzy są naszymi wieloletnimi dostawcami. Ci producenci mleka są jednocześnie członkami spółdzielni. Oni są całym sercem zaangażowani w powodzenie tej firmy i całym sercem zależy im na jakości wyrobów – powiedziała 6 marca 2024 r. podczas śniadania prasowego w restauracji Moonsfera Iwona Grochowska, Dyrektor ds. Produkcji w mleczarni Grodzisk Mazowiecki (OSM).

zdjęcia: forum mleczarskie

pokaż
Spotkanie branży mleczarskiej z Ministrem Rolnictwa Czesławem Siekierskim

Podczas spotkania z przedstawicielami branży mleczarskiej w dniu 16 lutego w siedzibie KZSM Zw. Rew., Czesław Siekierski,
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi skomentował obecne protesty rolnicze oraz podsumował negocjacje ze stroną ukraińską. Odniósł się także do negocjacji z Komisją Europejską ws. Zielonego Ładu.

Wszystkie zdjęcia: forum mleczarskie

pokaż
Spomlek (SM): Śniadanie prasowe z serem Salami

10 stycznia br. mleczarnia Spomlek (SM) zorganizowała śniadanie prasowe dotyczące uzyskania przez ser Salami znaku „Jakość Tradycja”. To o tym serze mówiono w kampanii reklamowej, że przy jego produkcji nie ucierpiał żaden osioł. Żartobliwa komunikacja przebiła się w świadomości konsumentów i zwróciła uwagę na ser dzięki grze słów.

pokaż
Polska delegacja mleczarska na farmie mleczarskiej i w zakładzie Safilait Polmlek w Maroko

W dniach 17-20 listopada 2023 r. Forum Mleczarskie wraz z delegacją krajowych zakładów mleczarskich uczestniczyło w wyjeździe do Maroko na zaproszenie Właścicieli Grupy Polmlek. Podczas wyjazdu Zarządy zwiedziły farmę Tarmast, zakład Safilait w Fkih Ben Salah należące do Grupy oraz poznały specyfikę marokańskiego handlu i rynku. Na koniec udało się poznać kilka niezwykłych zabytków tego intersującego dla branży mleczarskiej, kraju. W planie były m.in. spotkania z Ambasadorem RP, przedstawicielami PAIIH oraz kadrą menadżerską Polmlek w Maroko.

copyright: forum mleczarskie

pokaż
Chiński rynek mleka i eksport mleka z Polski do Chin po pandemii SARS-Cov-2

W dniu 18 października 2023 r. Polska Izba Mleka zrealizowała konferencję prasową projektu pn. Trade Milk, finansowanego z Funduszu Promocji Mleka. Projekt Trade Milk jest kontynuacją 3-letniego programu informacyjno-promocyjnego, finansowanego w latach 2014-2017 ze środków UE służącego promocji wysokiej jakości produktów mlecznych pochodzących z Unii Europejskiej.

pokaż
Komitet Sterujący o dekarbonizacji i rolnictwie węglowym – korzyść dla rolnika i planety!

Komitet Sterujący, powstały z inicjatywy Agnieszki Maliszewskiej – Dyrektor Polskiej Izby Mleka, Marcina Hydzika – Prezesa Związku Polskich Przetwórców Mleka oraz Małgorzaty Bojańczyk – Dyrektor Polskiego Stowarzyszenia Zrównoważonego Rolnictwa i Żywności, spotkał się po raz kolejny aby wspólnie działać na rzecz zrównoważonej produkcji i przetwórstwa mleka.

pokaż
Spotkanie branży mleczarskiej z Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Rolnictwa Januszem Kowalskim w siedzibie KZSM Zw. Rew.

Spotkanie odbyło się 14 czerwca i dotyczyło najtrudniejszych aspektów działania zakładów mleczarskich.

Copyright: forummleczarskie

pokaż
Polska Izba Mleka i Ambasada Królestwa Danii w sojuszu na rzecz zrównoważonego rozwoju produkcji

Ambasada Królestwa Danii w Polsce przy współpracy z Polską Izbą Mleka, w dniu 31 maja w siedzibie Ambasady Królestwa Danii w Warszawie, zorganizowała warsztaty będące częścią duńsko-polskiego sojuszu na rzecz zrównoważonej produkcji mleka i przetworów mlecznych.

wszystkie zdjęcia: copyright: polska izba mleka.

pokaż
Wzorowy Partner w Biznesie 2023

Za nami druga edycja Ogólnopolskiego Forum Partnerów Biznesowych. Podczas zorganizowanego przez Grupę Mlekovita 11 maja 2023 r. wydarzenia tematem przewodnim rozmów i wystąpień konferencyjnych było partnerstwo w biznesie.

Pierwsza edycja Ogólnopolskiego Forum Partnerów Biznesowych w lipcu 2022 r. odbyła się z okazji jubileuszu 30-lecia istnienia marki Mlekovita. Sukces ubiegłorocznego wydarzenia o charakterze konferencyjnym skłonił Organizatorów do ustanowienia cyklicznego charakteru tego wydarzenia. 11 maja br. Grupa Mlekovita po raz kolejny spotkała się ze swoimi partnerami biznesowymi.

copyright: wszystkie zdjęcia: mlekovita

pokaż
Mlekpol Forum 2023

W czwartek 27 kwietnia w Hotelu Narvil Conference&Spa w Serocku odbyło się Mlekpol Forum 2023, wydarzenie połączone z galą 40-lecia działalności i benefisem byłego Zarządu firmy. Wzięli w nim udział nie tylko przedstawiciele branży mleczarskiej i spożywczej, ale również politycy, samorządowcy oraz kontrahenci i partnerzy handlowi Mlekpolu z Polski i z zagranicy. 

pokaż
X Jubileuszowy Kongres Eksporterów Przemysłu Rolno-Spożywczego

Jubileuszowy Kongres był okazją do uhonorowania przedsiębiorców z przemysłu spożywczego, w tym zakładów z branży mleczarskiej. Mleczarze byli też reprezentowani w panelu dyskusyjnym.

copyright: forum mleczarskie

pokaż
Spotkanie branży mleczarskiej z Wicepremierem, Ministrem Rolnictwa Henrykiem Kowalczykiem w siedzibie KZSM ZR

W dniu 1 lutego br miało miejsce spotkanie poświęcone bieżącej sytuacji na rynku mleka. Gościem Waldemara Brosia, Prezesa Zarządu KZSM-ZR oraz licznie zgromadzonych przedstawicieli branży mleczarskiej był Henryk Kowalczyk, Wicepremier, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 

Copyright: wszystkie zdjęcia forum mleczarskie

pokaż
Targi Mleczarskie Mleko-Expo

Podczas XXIX. targów Mleko-Expo odbywających się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach 16-18 listopada 2022 r. odbyły się m.in:

·       konkurs Wysoka Jakość Wyrobów Mleczarskich oraz Super Produkt (szersza relacja na ten temat w Forum Mleczarskie Handel).

·       pokaz dekorowania potraw

·       XVIII Mleczne Mistrzostwa Polski (więcej na ten temat w Forum Mleczarskie Biznes)

·       konkurs Hit Mlecznego Śniadania (więcej na ten temat w Forum Mleczarskie Biznes).

Tegoroczne targi odbywały się pod hasłem: Mój Dzień z Mlekiem.

Wszystkie zdjęcia: forum mleczarskie

pokaż
Targi Mleczarskie Mleko-Expo cz. 2

Tradycyjnie pierwszego dnia targów odbył się pokaz dekorowania potraw przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży. Pokazowi towarzyszył występ Zespołu Pieśni i Tańca „Weta” przy współpracy z regionalnym Ośrodkiem Kultury Domem Środowisk Twórczych w Łomży. Podczas targów poznaliśmy również laureatów konkursu na Hit Mlecznego Śniadania. Najwyżej oceniony przez publiczność został ser Haluni z mleczarni Krasnystaw (OSM). 

pokaż
Smaki Regionów, 24-26 września 2022 r. Poznań

Smaki Regionów to wydarzenie równoległe do targów Polagra. Wszystkie zdjęcia: forum mleczarskie

pokaż
Polagra, 26-28 września 2022 r., Poznań

Targi Polagra w Poznaniu to klasyka wydarzeń ekspozycyjnych służących budowie kontaktów i relacji z kontrahentami. Wszystkie zdjęcia: forum mleczarskie.

pokaż
Strona 1 z 10