1. Wydarzenia

Innodairy: 29. Sympozjum Technika i Technologia w Przemyśle Mleczarskim

Data:13-16 czerwca 2023
Organizator:Katedra Mleczarstwa i Zarządzania Jakością, Wydział Nauki o Żywności Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Lokalizacja:Mrągowo Resort & Spa

Organizator, Firmy: AAK, ADM Wild, A-Lima Bis, ATM, Calvatis, Chr. Hansen, Diversey, Doehler, Ecolab, Elopak, Elstar Oils, Epuro, Foss, GEA, Kersia, Multivac, Netzsch, Neumo, Noack, Optiflow, PGI, Tetra Pak, Tewes-Bis, Trepko, Vimax, Zentis, mają zaszczyt zaprosić do udziału w Sympozjum, które odbędzie się w Hotel Mrągowo Resport&Spa.

SZANOWNI PAŃSTWO,

 

Już po raz 29. serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Sympozjum INNODAIRY. TECHNIKA I TECHNOLOGIA W PRZEMYŚLE MLECZARSKIM, które niezmiennie od wielu lat stanowi doskonałą płaszczyznę do wymiany informacji, doświadczeń i najlepszych praktyk w zakresie innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych, diagnostycznych oraz produktowych dla przemysłu mleczarskiego.

 

Rozwój przedsiębiorstw w dużej mierze uwarunkowany jest swobodnym i pełnym przepływem informacji, a możliwe jest to dzięki zaangażowaniu, wsparciu oraz aktywnej obecności podczas Sympozjum przedstawicieli szeregu instytucji, firm pracujących  na rzecz polskiego mleczarstwa  oraz świata nauki.

INNODAIRY to czas i miejsce do poznania  innowacyjnych rozwiązań, nawiązywania kontaktów biznesowych, ale także relaksu. Niewątpliwym atutem naszego wydarzenia jest malownicze położenie HOTELU MRĄGOWO RESORT & SPA, w sercu Mazur, nad jeziorem Czos w Mrągowie, w którym się spotykamy.

 

W IMIENIU ORGANIZATORÓW

dr hab. Justyna Żulewska, prof. UWM

Przewodnicząca

Komitetu Organizacyjnego