1. Wydarzenia

21. Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

Data:4-5 września 2024
Organizator:First Communications
Lokalizacja:Białystok

Kolejna edycja największego wydarzenia branży mleczarskiej w Środkowo-Wschodniej Europie zbliża się wielkimi krokami! Już w dniach 4-5 września w samym centrum województwa podlaskiego - w Białymstoku, odbędzie się 21. Międzynarodowe Forum Społeczności Mleczarskiej.

Od ponad 20 lat wydarzenie niezmiennie cieszy się uznaniem przedstawicieli branży oraz organizacji rządowych z całego świata. Prelegentami Forum są czołowi eksperci z Polski i zagranicy, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie kluczowych wyzwań stojących przed branżą mleczarską. Uczestnicy mają okazję dowiedzieć się, jakie strategie sprawdzają się w innych krajach, co pozwala na lepsze zrozumienie globalnych trendów i dostosowanie ich do krajowych realiów. To także doskonała szansa dla producentów, przetwórców i spółdzielni mleczarskich, aby aktywnie kształtować przyszłość sektora. Forum to doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i poznania najnowszych trendów w branży.

Tematyka tegorocznej edycji Forum skupiać się będzie między innymi na wpływie wojny w Ukrainie na światowy rynek mleka, globalnych wyzwaniach dla sektora, wpływie sztucznej inteligencji oraz globalnej cyfryzacji na branżę mleczarską. Wszystkie te zagadnienia wymagają szeroko zakrojonej dyskusji, wymiany doświadczeń oraz nawiązywania współpracy. Udział w 21. Międzynarodowym Forum Społeczności Mleczarskiej to doskonała okazja do poznania sposobów na radzenie sobie z tymi wyzwaniami i zapewnienie dalszego rozwoju branży.

Serdecznie zapraszamy do udziału w największej konferencji sektora mleczarskiego w Środkowo-Wschodniej Europie.

Więcej informacji o Forum dostępnych na stronie https://2024.forum-mleczarskie.org/

Facebook: https://www.facebook.com/forumspolecznoscimleczarskiej

Twitter: https://twitter.com/IDCF_2024

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/international-dairy-cooperatives-forum-408397211/