100 wydanie Forum Mleczarskie Handel

Komunikaty prasowe świat (wszystkich: 159, strona 7 z 11)

Poniższe informacje prasowe pochodzą od producentów, dostawców usług i handlu. Portal forummleczarskie.pl nie dokonuje w nich ingerencji poza możliwymi skrótami dla tekstu tudzież ograniczeniami wyznaczanymi przez ilość zdjęć

Hochland z kampanią „Doskonałe składniki, bez konserwantów”!

Źródło: Hochland Polska   Dodano: 2016-03-14 16:52:59

Wystartowała kontynuacja intensywnej kampanii plastrów topionych sera Hochland pod hasłem „Doskonałe składniki, bez konserwantów”! To już druga odsłona nowej kampanii rozpoczętej w połowie ubiegłego roku.
Ogólnopolska kampania realizowana będzie do końca kwietnia i obejmie TV, kino, internet, prasę fachową, aktywności PR. Działania będą realizowane zgodnie z silnym trendem związanym ze zdrowym żywieniem. Plastry topione Hochland zyskały nową, poprawioną recepturę eliminującą konserwanty, produkowane są z wysokiej jakości wyselekcjonowanych składników: prawdziwych serów, wysokiej jakości dodatków i masła extra.

czytaj więcej »

Owocowe jogurty typu greckiego Piątnica – ruszyła telewizyjna kampania billboardowa!

Źródło: Piątnica (OSM)/Sfera PR   Dodano: 2016-03-14 15:56:44

Wraz z początkiem marca OSM Piątnica podjęła kolejne działania promocyjne owocowych jogurtów typu greckiego. Tym razem konsumenci mają okazję usłyszeć o wspomnianych produktach za sprawą billboardów sponsorskich, emitowanych w największych stacjach telewizyjnych tj. TVP 1, TVP 2 oraz TVN. Kampania billboardowa potrwa do 31 marca.

czytaj więcej »

Mleko, śmietany i śmietanki Łaciate zdobyły miano Dobrej Marki 2015 - Jakość, Zaufanie, Renoma!

Źródło: Mlekpol (SM)   Dodano: 2015-11-16 14:57:31

Produkty Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol z Grajewa – mleko Łaciate oraz śmietany i śmietanki Łaciate zdobyły uznanie w kolejnym prestiżowym badaniu i zyskały miano Dobrej Marki 2015 Jakość, Zaufanie, Renoma. Wyróżnienie w prestiżowym badaniu redakcji „Forum Biznesu” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” pod patronatem IFiS Polskiej Akademii Nauk umocniło pozycję Łaciatego jako najbardziej rozpoznawalnej marki w branży mleczarskiej na polskim rynku.

czytaj więcej »

© hochland polska
© hochland polska

Hochland na Festiwalu Serów i Twarogów!

Źródło: Hochland Polska   Dodano: 2015-09-18 10:40:43

We wrześniu w Olsztynie odbyła się trzecia edycja Festiwalu Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa, w którym firma Hochland Polska zdobyła aż cztery nagrody!
Uczestnicy festiwalu mogli spróbować różnych dań przygotowanych z serów Hochland przez zawodowego kucharza, a także spróbować swoich sił w dojeniu krowy – zabawa była wyśmienita! W konkursach na Serowego i Twarogowego Króla, Hit Twarogowy i Serowy firma Hochland Polska odniosła sukces, zdobywając aż cztery nagrody, po jednej w każdej z kategorii.

czytaj więcej »

© hochland polska

Największy w historii konkurs kulinarny - Almette Fruit inspiruje dalej!

Źródło: Hochland Polska   Dodano: 2015-07-03 14:15:29

22 czerwca ruszył największy w historii kulinarny konkurs blogerski Almette „Taste the summer by Almette Fruit”! Celem akcji jest kolejna inspiracja konsumentów do pozakanapkowych eksperymentów z puszystymi serkami Almette. Zorganizowanie akcji razem z blogerami pozwala nie tylko puścić wodze kulinarnym fantazjom. Do wspólnej zabawy zaproszono 10 topowych blogerek kulinarnych.

czytaj więcej »

© tetra pak

Platforma Tetra Pak E3 zaprezentowana na targach Fispal

Źródło: Tetra Pak   Dodano: 2015-06-30 10:27:21

Nastąpił przełom na rynku kartonowych opakowań do żywności – firma Tetra Pak wprowadziła na rynek maszynę napełniającą, która do sterylizacji materiału opakowaniowego zamiast nadtlenku wodoru wykorzystuje wiązki elektronów. Platforma Tetra Pak E3, zaprezentowana podczas Międzynarodowych Targów Fispal Tecnologia w Sao Paulo w Brazylii, oferuje swoim użytkownikom wiele korzyści, w tym możliwość napełniania do 40 tys. opakowań w ciągu godziny. W porównaniu do obecnie wykorzystywanej linii Tetra Pak A3/Speed, platforma Tetra Pak E3 pozwoli na zmniejszenie kosztów produkcji, zwiększenie jej elastyczności oraz będzie miała mniejszy wpływ na środowisko.

czytaj więcej »

© worlfood
© worlfood

Targi łączą

Źródło: WorldFood   Dodano: 2015-06-12 09:55:02

Druga edycja targów WorldFood Warsaw za nami. Czas na podsumowania i statystyki!
– Jestem bardzo zadowolony i dziękuję za organizację tej ciekawej inicjatywy – tymi słowami II edycję Targów WorldFood Warsaw ocenił minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki. Podkreślił, że Warszawa staje się ważnym centrum wystawienniczym artykułów rolno-spożywczych.
Podsekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki Dariusz Bąk dodał, iż – na targach warto być, by skracać sobie drogę do eksportu. Sektor rolno-spożywczy rośnie, a wraz z nim wzrasta potrzeba takich spotkań. Targi łączą!”
Słowom przedmówców wtórował prezes Agencji Rynku Rolnego Radosław Szatkowski, który podkreślił, że WorldFood Warsaw to targi dobrze rokujące na przyszłość.

czytaj więcej »

© tetra pak

Dwa opakowania Tetra Pak z nagrodami WorldStar Award

Źródło: Tetra Pak   Dodano: 2015-05-22 14:19:23

Dwa opakowania firmy Tetra Pak zaprojektowane z myślą o ograniczaniu ich wpływu na środowisko naturalne, zdobyły w tym roku prestiżowe nagrody WorldStar Packaging Award 2015. Tetra Top z odrywaną górną częścią wykonaną z tworzywa oraz Tetra Prisma Aseptic 1000, w której zastosowano bioplastik pochodzenia roślinnego, zostały wyróżnione w kategorii „Napoje” za swoje właściwości w zakresie mniejszego oddziaływania na środowisko. Dodatkowo Tetra Prisma Aseptic 1000 otrzymała tytuł „Gold Sustainability Award” dla opakowania wyprodukowanego zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

czytaj więcej »

Mlekpol (SM) liderem w IV konkursie Krajowej Oceny Mleka Spożywczego i Mlek Fermentowanych

Źródło: FC   Dodano: 2015-05-20 08:34:13

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w konkursie Krajowej Oceny Mleka Spożywczego i Mlek Fermentowanych otrzymała dwie nagrody. Podczas gali ich wręczenia, za zajęcie I miejsca, medal z popiersiem dra hab. Wojciecha Tuszyńskiego przyznany został mleku Łaciate Świeże 2% oraz Jogurtowi Greckiemu.
Cztery zespoły arbitrów dokonały oceny sensorycznej, oceny znakowania, estetyki i funkcjonalności oraz ewentualnych dodatkowych informacji na opakowaniu. Po ocenieniu wielu zgłoszonych do konkursu produktów zespoły superarbitrów i arbitrów wyłoniły finalistów.

czytaj więcej »

Promocja plastrów żółtych Hochland - większe opakowanie – ta sama cena!

Źródło: Hochland Polska   Dodano: 2015-05-20 08:28:33

Firma Hochland Polska przystępuje w czerwcu do nowej promocji serów żółtych w plastrach pod hasłem: Większe opakowanie 165 g – ta sama cena! Zasady promocji polegają na dodaniu 10% gratis do dotychczasowej gramatury 150 g. Większe opakowanie 165 g będzie miało tę samą cenę.
Na wszystkich wariantach serów żółtych w plastrach Hochland umieszczona zostanie naklejka promocyjna z komunikatem +10% gratis! Opakowania zbiorcze będą także oznakowane stickerem promocyjnym.

czytaj więcej »

© sertop

Sertop z kolejnym certyfikatem Doceń Polskie

Źródło: Sertop   Dodano: 2015-05-20 08:15:32

Tyski producent serków topionych kolejny raz z rzędu został laureatem Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Godła tym razem otrzymały: Edam oraz Gouda Wędzona, produkty z nowej linii „Jak dawniej”, mocno nawiązujące zarówno składem jak i opakowaniem do tradycyjnych metod produkcji serków topionych.

czytaj więcej »

© daimler
© daimler

Freightliner Inspiration Truck – premiera autonomicznej ciężarówki z rekordem świata na zaporze Hoovera

Źródło: Daimler   Dodano: 2015-05-14 16:29:16

Premiera autonomicznej ciężarówki w faktach:
• Rekordowo jasny strumień świetlny – 1,17 mln lumenów – co zapewniło Freightlinerowi wpis w Księdze Rekordów Guinnessa
• Pierwsza na świecie autonomiczna ciężarówka z uprawnieniami do jazdy po publicznych drogach
• Unikalny debiut unikalnej ciężarówki – z okazji premiery Freightlinera Inspiration Truck zapora Hoovera stała się największym ekranem projekcyjnym w Ameryce Północnej
• Imponująca prezentacja z wykorzystaniem 60 projektorów HD, emitujących obraz o powierzchni ponad 39 tys. m kw.

czytaj więcej »

© pim
© pim

Śniadanie prasowe Polskiej Izby Mleka na SIAL China

Źródło: PIM   Dodano: 2015-05-11 11:15:24

W dniu 07.05.2015 r. podczas drugiego dnia tegorocznych targów Sial China odbyło się Śniadanie Prasowe w formie briefingu prasowego. Gospodarzem spotkania był przedstawiciel Polskiej Izby Mleka.
Śniadanie w formie bufetu skierowane było do 30 dziennikarzy branżowych, 3 przedstawicieli WPHI w Szanghaju wraz z zaproszonym Konsulem RP w Shanghaju oraz przedstawicieli Polskiej Izby Mleka i lokalnych organizatorów. Spotkanie to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Doskonale przemyślana konferencja prasowa połączona z prezentacją produktów na każdym ze stolików w postaci mini deski serów oraz wyodrębnionym stanowiskiem z wyeksponowanymi produktami polskich i europejskich przetwórców mleka stanowiło wyjątkową oprawę do merytorycznej dyskusji po wystąpieniu prelegentów.

czytaj więcej »

© daf

Firma DAF i TNO przedstawiają program „EcoTwin”

Źródło: DAF   Dodano: 2015-04-08 15:10:04

Podczas tygodnia motoryzacji firma DAF i TNO zaprosiły holenderską minister infrastruktury i środowiska, Schultz van Haegen, oraz belgijską minister transportu, Galant, na prezentację projektu „EcoTwin”. Podczas pokazu, który odbył się na drodze N270 w pobliżu Helmond, dwa pojazdy ciężarowe połączone ze sobą za pośrednictwem sieci bezprzewodowej jechały jeden za drugim w bliskiej odległości. Kierowca drugiego samochodu ciężarowego nie musiał przyspieszać, hamować ani kierować pojazdem.

czytaj więcej »

© sk

Dyrektor Naczelny Smurfit Kappa – Gary McGann odznaczony przez RISI nagrodą „Najlepszy Europejski Dyrektor Generalny”.

Źródło: Smurfit Kappa   Dodano: 2015-02-27 15:40:20

Nagrodę tę przyznają analitycy inwestycyjni i menadżerowie zarządzający portfolio, z europejskiej branży celulozowo-papierniczej. Gary McGann, który po raz drugi zdobył tę nagrodę, był już mianowany do niej w 2013 roku przez miesięcznik Institutional Investor Magazine. Nagrodę przyznaje RISI, wiodący dostawca informacji, obsługujący globalną branżę produktów leśnych.

czytaj więcej »

copyright
Nathusius Investments Sp. z o.o © 2008-2020
02-920 Warszawa
ul. Powsińska 23/6
tel: 22 642 43 12, fax: 22 642 36 25

Serwis www.forummleczarskie.pl wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celu gromadzenia informacji, które pozwalają lepiej adaptować stronę do potrzeb i preferencji Czytelników oraz budować statystyki dotyczące oglądalności. Cookies można wyłączyć w każdej chwili w ustawieniach przeglądarki internetowej. Brak takiej zmiany oznacza możliwość zapisu w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce prywatności. Zamknij