1. Komunikaty
Polska

Produkty od Mlekpolu z certyfikatem „Jakość Tradycja” 

Źródło: Mlekpol (SM)
Autor: Janusz Górski
© mlekpol (sm)

Lody Bambino śmietankowe o smaku waniliowym oraz Twarożek wiejski luksusowy marki Jogo – te produkty po raz kolejny pomyślnie przeszły proces certyfikacji programu „Jakość Tradycja”. Tym samym dołączyły do grona kilkunastu wyrobów Mlekpolu, których wysoka jakość została potwierdzona tym znakiem. 

Lody Bambino są produkowane w OZPM Łódź od 1968 r. Powstają z prawdziwej polskiej śmietanki, nie zawierają żadnych sztucznych utwardzaczy i wypełniaczy. Dzięki temu charakteryzują się pysznym, bogatym smakiem, stanowiąc idealną propozycję na gorące dni. 

Twarożek wiejski luksusowy to kompozycja sera twarogowego i śmietanki. Prosty skład i tradycyjna receptura sprawiają, że produkt ten od lat cieszy się uznaniem konsumentów. Można go traktować jako samodzielną, zdrową przekąskę, bazę dla deserów, kremów i past kanapkowych czy jako dodatek do sałatek. 

– Certyfikat Jakość Tradycja to niezwykle wartościowy drogowskaz podczas codziennych zakupów. Wybierając ze sklepowej półki produkty Mlekpolu z tym znakiem, konsumenci mają pewność, że stawiają na wyroby powstające z polskiego mleka, o tradycyjnej recepturze i niskim stopniu przetworzenia. Bogate w cenne wartości odżywcze, są smacznym uzupełnieniem zrównoważonej diety – skomentowała Dorota Grabowska, Kierownik Działu Marketingu Mlekpol (SM). 

Produkty spożywcze ze znakiem Jakość Tradycja są poddawane kontrolom na każdym etapie produkcji i spełniają restrykcyjne normy. Przeprowadzane kontrole certyfikacyjne potwierdzają, że zarówno skład, jak i receptura pozostają niezmienne.

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania