1. Komunikaty
Polska

Otwarcie nowego budynku biurowego w mleczarni Łowicz (OSM)

Źródło: Łowicz OSM
Autor: Janusz Górski
© łowicz (osm)

20 marca 2024 r. Zarząd mleczarni Łowicz (OSM) wraz z Przewodniczącym Rady Nadzorczej uroczyście otworzyli budynek biurowy na ul. Przemysłowej 3. Wydarzenie odbyło się w oficjalnej atmosferze. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz miasta Łowicza na czele z Burmistrzem Krzysztofem Janem Kalińskim, przedstawiciele władz powiatu łowickiego na czele ze  Starostą Marcinem Kosiorkiem oraz Członkowie Rady Nadzorczej OSM Łowicz.

Prezes Zarządu Iwona Grzybowska powitała zgromadzonych Gości i wraz z Wiceprezesem Łukaszem Siewierskim i Przewodniczącym Rady Nadzorczej Tomaszem Chądzyńskim uroczyście przecięli wstęgę, następnie ksiądz Parafii Katedralnej w Łowiczu poświęcił budynek i pobłogosławił Pracowników i Spółdzielnię. Przy wejściu głównym Klientów i Gości witały dwie Łowiczanki – „żywe” logotypy marki Łowicz. W sali konferencyjnej odbyła się oficjalna cześć spotkania, zaprezentowano  to w jaki sposób przez ostatnie lata rozwijała się spółdzielnia, nie zabrakło także okolicznościowego tortu.

Spotkanie połączone zostało ze zwiedzaniem zakładu produkcyjnego w Łowiczu, który w ostatnich dwóch latach został zmodernizowany i rozbudowany m.in. o nową maszynę do pakowania produktów UHT, stację myjąco-dezynfekującą CIP oraz nową masłownię.

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania