1. Komunikaty
Polska

Rozwijaj się praktycznie: płatne praktyki studenckie w Spomleku

Źródło: Spomlek (SM)
Autor: Janusz Górski
© forum mleczarskie

Studia to nie tylko książki i wykłady, ale także możliwość praktycznego sprawdzenia swojej wiedzy. Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek postanowiła zmienić postrzeganie praktyk studenckich – z obowiązku na szansę rozwoju i zdobycia wymarzonej pracy. Oferta płatnych praktyk kierowana jest do studentów III i IV roku kierunków, takich jak automatyka i robotyka, mechatronika, elektronika i pokrewne. To niepowtarzalna okazja do odbycia praktyk w jednym z czterech oddziałów firmy Spomlek: Radzyniu Podlaskim i Parczewie (woj. lubelskie), Chojnicach (woj. pomorskie), Młynarach (woj. warmińsko-mazurskie).

– Nasza firma nie tylko korzysta z nowoczesnych technologii w swojej produkcji, ale także angażuje studentów w praktyczne zastosowanie rozwiązań. To doskonała okazja dla młodych adeptów nauki, by zapoznać się z najnowszymi trendami w automatyce, elektronice i mechatronice. Praktyki studenckie w naszych zakładach nie tylko dostarczają praktycznej wiedzy, ale także otwierają drzwi do zdobycia kontaktów biznesowych i możliwości zawodowych w przyszłości. Jesteśmy firmą, która może pochwalić się ponad 100-letnią historią serowarską na Lubelszczyźnie. Oprócz działalności biznesowej, angażujemy się również w szereg działań charytatywnych, pokazując, że biznes może być siłą dobra społecznego – powiedziała Aneta Mostowiec, Rzecznik prasowy Spomlek (SM). 

Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek zachęca do zgłaszania się studentów na płatne praktyki. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem e-mail: rekrutacja@spomlek.pl

z tytułem "Praktyki studenckie" lub telefonicznie pod numerem: 83 35 11 477.

Odbycie praktyk może być szansą na pokazanie swoich umiejętności, zaangażowania, co może mieć wpływ na znalezienie miejsca pracy po ukończeniu studiów. 

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania