1. Kampanie
  2. Pij Mleko

Pij Mleko wszystkich: 9

Pij mleko - będziesz Wielki! Marcin Gortat

Nowa odsłona kampanii Pij Mleko Będziesz Wielki. Tym razem w głównej roli występuje jedyny Polak grajacy w lidze NBA - Marcin Gortat

pokaż
Pij mleko będziesz Wielki - Shrek

W kampanii społecznej Pij Mleko tym razem występuje znana i lubiana przez dzieci postać - Shrek.

pokaż
Pij Mleko będziesz Wielki! Jagna Marczułajtis

W kampanii społecznej Pij Mleko będziesz Wielki bierze udział najbardziej znana polska snowboardzistka - Jagna Marczułajtis. W reklamie mała dziewczynka, która pije mleko, pokazuje innym dzieciom jak się teraz zjeżdża na desce.

pokaż
Pij mleko! będziesz Wielki Otylia Jędrzejczak

W kampanii społecznej Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA w Polsce wystąpiła znana pływaczka Otylia Jędrzejczak.

pokaż
Pij Mleko będziesz Wielki! Superman

Odsłona kampanii społecznej Pij Mleko będziesz Wielki z Supermenem

pokaż
Pij Mleko - będziesz Wielka! Kajah

Kolejna odsłona kampanii wykorzystującej wizerunki sławnych osób. Wszystkie filmy pokazują, co można osiągnąć w przyszłości jeśli w dzieciństwie było się dość mądrym, by pić mleko. Kajah namawia dzieci do picia mleka.

pokaż
Pij mleko i Siatkarze

Kolejna odsłona kampanii wykorzystującej wizerunki sławnych osób (o ile filmowego Shreka też można nazwać osobą - występował w poprzedniej edycji tej akcji marketingowej). Wszystkie filmy pokazują, do czego w przyszłości można dojść, jeśli w dzieciństwie było się dość mądrym, by pić mleko.

pokaż
Pij mleko - będziesz Wielki! Hołowczyc

Kolejny spot kampanii społecznej - Pij Mleklo - będziesz wielki w roli głównej z Krzysztofem Hołowczycem. Tym razem chłopak pijący mleko potrafi idealnie rozpoznać samochód po dźwięku silnika, czym imponuje kolegom i koleżankom.

pokaż
Pij Mleko - będziesz Wielki! Z Bogusławem Lindą

Pierwsza odsłona kampanii wykorzystującej wizerunki sławnych osób. Wszystkie filmy pokazują, co można osiągnąć w przyszłości jeśli w dzieciństwie było się dość mądrym, by pić mleko. Mały Bogusław Linda mówi starszym i większym kolegom - Nie chce mi się z wami gadać.

pokaż