1. Aktualności
  2. Świat
Francja

Bel zaangażuje się w promocję podczas Tour de France

Źródło: Forum Mleczarskie
Autor: Janusz Górski
© bel

Ponad 90 lat od swojego pierwszego udziału kultowa marka Grupy Bel: Krówka Śmieszka po raz kolejny pojawi się podczas kolejnych trzech edycji Tour de France i Tour de France Femmes. Dzięki tej trzyletniej współpracy Krówka Śmieszka zajmie poczesne miejsce w reklamowej trasie na wszystkich etapach wyścigu. Tour de France jest transmitowany w 190 krajach.

Anne-Sophie Carrier, Dyrektor Zarządzająca Bel France, wyjaśniła: – Jesteśmy niezwykle dumni z naszej współpracy z Tour de France. Symbolizuje nasze zaangażowanie w dostarczanie zabawy i zachęca ludzi do spędzania czasu razem z kultową Śmiejącą się Krową. Nasza dostępna i popularna marka będzie miała do odegrania rolę w wywołaniu uśmiechu w całej Francji i zaangażowaniu wszystkich Francuzów w doświadczenie pełne zabawy, smaku i sportu.

Christian Prudhomme, Dyrektor Generalny Tour de France dodał: – Podobnie jak Tour de France, wszyscy znają śmiejącą się krowę. Cieszymy się, że marka ponownie uczestniczy w Tourze, ponieważ zajmuje ona szczególne miejsce w sercach Francuzów i doskonale ucieleśnia wartości Tour. Z Krówką Śmieszką na pokładzie lipiec zapowiada się na miesiąc zabawy.

Bel jest graczem w branży spożywczej oferującym asortyment produktów mlecznych, owocowych i warzywnych przeznaczonych do zdrowych przekąsek oraz światowym liderem w sektorze markowych serów. Portfolio zróżnicowanych produktów międzynarodowych, takich jak Krówka Śmieszka, Kiri, Babybel, Boursin, Nurishh, Pom'Potes i GoGo squeeZ, a także około 30 innych lokalnych marek, umożliwiło Grupie osiągnięcie przychodów do 3,6 mld euro w 2022 r.

11 800 pracowników w blisko 60 spółkach zależnych na całym świecie przyczynia się do realizacji misji Grupy polegającej na zapewnianiu wszystkim zdrowszej i bardziej odpowiedzialnej żywności. Jej produkty produkowane są w 29 zakładach produkcyjnych i dystrybuowane w ponad 120 krajach.

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania