1. Aktualności
  2. Polska
Polska

Hochland pomaga obywatelom Ukrainy

Źródło: Forum Mleczarskie
Autor: Janusz Górski
© hochland polska

Społeczność pracowników Hochland Polska nie pozostaje obojętna na trudną sytuację, jaka spotkała sąsiadów z Ukrainy. – W ramach wsparcia dzielimy się pomocą lokalnie – w gminach, w których zlokalizowane są zakłady produkcyjne, a które przyjmują uchodźców na swoim terenie oraz na poziomie krajowym, współpracując z Polskim Czerwonym Krzyżem – mówią przedstawiciele Hochland Polska.

– Działania obejmują zbiórki rzeczowe zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami gmin oraz PCK. Zaplanowano także wsparcie w postaci produktów Hochland, by zapewnić codzienne wyżywienie zarówno w gminach, jak i na poziomie krajowym, ale również dla punktowych działań organizowanych przez rozmaite jednostki pomocowe.

Wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem pomocy doraźnej dla przyjezdnych na obszarach gmin Kaźmierz i Węgrów zachęcane są do kontaktu z ośrodkami pomocy w gminach, w których zorganizowano punkt informacyjny oraz darmową pomoc oraz wyżywienie, w tym również sery Hochland.

Hochland Polska organizuje zbiórkę na rzecz gmin Kaźmierz oraz Węgrów, a także na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża. Zbiórka obejmuje między innymi żywność długoterminową, kosmetyki, chemię, środki opatrunkowe. To wyraz solidarności w tych trudnych dniach z Ukrainą, dzieląc się, w miarę możliwości tym, co najpotrzebniejsze!

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania