1. Komunikaty
Polska

Euroser Dairy Group: Goat Farm ser kozio-owczy w plastrach

Źródło: Forum Mleczarskie Handel
Autor: Monika Czaplicka

„Poznaj kozę i bądź bliżej natury” – to hasło reklamowe Goat Farm, czyli marki, która łączy bogatą ofertę serów kozich z oryginalnymi dodatkami. Każdy z serów cechuje się głębokim smakiem, dostar­cza wiele cennych wartości odżywczych oraz zapewnia apetyczną alternatywę dla tradycyjnych wyrobów z mleka krowiego. 

Pod koniec roku 2021 marka rozszerzyła swoje portfolio o pierw­szy na polskich półkach ser kozio-owczy Goat Farm w plastrach, który już dzisiaj ma pierwszych zadowolonych i powracających konsumentów. 

Jego wyjątkowy smak, deli­katna kremowa konsystencja oraz subtelny aromat sprawiają, że produkt jest bardzo ciekawą propozycją dla konsumentów, któ­rzy nie są wielbicielami smaku wyrazistych serów kozich, ale chcieliby w pełni korzy­stać z ich prozdrowotnych właściwości. Jego kremowa konsystencja urozmaici codzienne kanapki, lekkie sałatki i deski serów. 

Ser kozio-owczy Goat Farm jest skierowany do każdego konsu­menta, bo każdy chociaż w minimalny sposób dba o swoje zdro­wie i chce się poczuć wyjątkowo. Poranna kanapka z tym serem sprawia, że w znakomity i zdrowy sposób rozpoczynamy dzień. 

Opakowanie: 100 g. 

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania