1. Komunikaty
Polska

Nowy konkurs Hochland „Dzielenie się dobrem smakuje najlepiej”

Źródło: Hochland Polska
Autor: Janusz Górski
© hochland polska

4 września wystartował nowy konkurs promocyjny pod hasłem „Dzielenie się dobrem smakuje najlepiej”. Konkurs realizowany jest na terenie całej Polski, w placówkach handlowych prowadzących sprzedaż serów marki Hochland. Zadanie konkursowe polega na: zakupie minimum 2 dowolnych produktów marki Hochland oraz zrealizowaniu zadania wskazanego na stronie www.hochland.pl/konkurs, polegającego na dokończeniu zdania: "Dzielenie się dobrem smakuje najlepiej, gdy ..." oraz wypełnieniu znajdującego się tam formularza konkursowego oraz wgraniu paragonu.

Zadanie konkursowe powinno być wykonane w sposób kreatywny i ciekawy. Spośród wszystkich uczestników, spełniających wszystkie warunki uczestnictwa w konkursie, organizator wybierze zgodnie z regulaminem łącznie 308 najlepszych realizacji zadań konkursowych. Wybór i ocena najlepszych realizacji zadania konkursowego zostanie dokonana na podstawie kryterium kreatywności, oryginalności, estetyki oraz stylu wykonania zadania konkursowego, w oparciu o ocenę komisji konkursowej powołanej przez organizatora. Organizator przygotował ciekawą pulę nagród w konkursie, która została także określona szczegółowo w regulaminie, wśród nich: e-book z przepisami „Pysznie, sezonowo! Ebook z przepisami Hochland na cały rok”, a także 8 x nagroda pieniężna w wysokości 5.000 zł oraz 300 x karta prezentowa do zrealizowania w sieci sklepów Empik o wartości 100 zł.

Konkurs trwa od 04.09.2023 do 29.10.2023 roku. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu dostępne są stronie www.hochland.pl/konkurs

Dzielenie się dobrem smakuje najlepiej!

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania