1. Kampanie
  2. Radomsko (OSM)

Radomsko (OSM) wszystkich: 7

Radomsko Gwiazda Branży Spożywczej 2021

Cykl „Gwiazdy Branży Spożywczej 2021” to prestiżowe bloki tematyczne emitowane w największych stacjach telewizyjnych, wyróżniające godne polecenia marki z sześciu różnych sektorów branży spożywczej w Polsce. W tym roku wyłączność na kategorię nabiałową otrzymała marka Hej! ze względu na wysoką jakość produktów nabiałowych, smak i czystą etykietę. Oprócz marki Hej! w bloku weźmie udział jeszcze 5 firm, po jednej z następujących kategorii: mięso i wędliny, dania gotowe, napoje, produkty zbożowe, przekąski. Obecnie reklama mleczarni Radomsko (OSM) jest emitowana na antenach telewizji TVP 2 przy programie „Pytanie na śniadanie”, w telewizji Polsat Cafe przy takich programach jak Hell's Kitchen, Nasz nowy dom, Shopping Queen, Top Chef, Tajemnice supermarketów oraz w telewizji BBC Lifestyle przy takich programach jak Masterchef, Bake Off i Ramsay's Kitchen.

pokaż
Życzenia Wielkanocne z Radomska

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych życzy Zarząd i Rada Nadzorcza mleczarni Radomsko (OSM).

pokaż
Życzenia Wielkanocne

Świąteczne życzenia wielkanocne składa Rada nadzorcza i Zarząd mleczarni w Radomsku. 

pokaż
Produkty UHT takie, że Hej!

Przedmiotem najnowszego filmu spółdzielni Radomsko (OSM) są produkty UHT. Mleko, śmietanki do kawy, zup i sosów spełnią potrzeby każdej Pani domu. Prosto z polskich gór. Produkty takie, że Hej!

pokaż
Życzenia Wielkanocne z Radomska

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Za naszym pośrednictwem oraz kanału Youtube, Zarząd, pracownicy i dostawcy składają z tej okazji najserdeczniejsze życzenia.

pokaż
Oryginał

Najlepsze produkty wszędzie smakują wyśmienicie. Smaczna niespodzianka marki Hej! przypomina zaś polskie góry. Mleczarnia Radomsko (OSM) proponuje w tym spocie polskie specjalności.

pokaż
Mleko Hej! Radomsko (OSM)

Najnowszy spot mleka Hej! z Radomsko (OSM).

pokaż