1. Kampanie
  2. Marketingowe
  3. Mlekpol (SM)

Mlekpol zaprasza na… śniadanie po Mazursku

© mlekpol (sm)

Malownicze jeziora, ciepły poranek i lekki wiatr – w takich okolicznościach przyrody mamy ochotę na proste, pyszne posiłki, których smak przywodzi wspomnienia z dzieciństwa. Tego lata marka Mazurski Smak zadba o to, aby zarówno mieszkańcy Mazur, jak i licznie odwiedzający ten region turyści, a także konsumenci w całej Polsce poznali, jak smakuje śniadanie po mazursku. 

W czerwcu wystartowała najnowsza odsłona kampanii wizerunkowej firmy Mlekpol (SM). Utrzymana w dobrze znanej, akwarelowej estetyce, zachęci ona konsumentów do spróbowania produktów Mazurskiego Smaku, które świetnie nadają się do przygotowania lekkich, letnich śniadań.

Działania prowadzone są głównie w kanale digital i obejmują największe portale, sieci reklamowe oraz aplikacje zakupowe na urządzeniach mobilnych. Tegoroczna kampania ma także mocne wsparcie w osobie ambasadorki marki – Karoliny Glinieckiej (aka Charlize Mystery). Ta znana z miłości do Mazur i gotowania influencerka udowodni w social mediach, że każde śniadanie jest warte tego, aby je celebrować. Pokaże także kreatywne, a jednocześnie proste w przygotowaniu przepisy, zgodne z ideą hasła przewodniego: #ŚNIADANIEPOMAZURSKU.

– W lipcu na jeziora wypłynie jedyna, specjalnie przygotowana na cele kampanii motorówka Mazurskiego Smaku, z której o poranku rozdamy żeglarzom torby pełne śniadaniowych smakołyków i świeżych bułeczek. Równolegle takie prezenty otrzymają żeglarze w największych mazurskich portach – w Mikołajkach, Giżycku, Sztynorcie, Węgorzewie oraz Rucianem Nidzie. Dzięki temu przypomnimy konsumentom, jak smakuje proste, dobre jedzenie, które pamiętają z czasów dzieciństwa i wakacji na Mazurach – mówi Dorota Grabowska, Kierownik Działu Marketingu Mlekpol (SM).

Kampania „Śniadanie po Mazursku” będzie trwać przez całe lato. Na promujących ją grafikach zobaczymy m.in. mleko, masło, śmietanę czy twaróg Mazurski Smak w kontekście apetycznych potraw i rodzinnych śniadań na świeżym powietrzu.

© mlekpol (sm)