1. Kampanie
  2. Marketingowe
  3. Mlekpol (SM)

Graj o nagrody prosto z serka – weź udział w loterii Rolmlecz i zgarnij wyjątkowe nagrody!

© mlekpol (sm)

Na spełnienie marzeń, dla aktywnych, dla dobrej zabawy – tej jesieni marka Rolmlecz mnoży pozytywne emocje i dziękując konsumentom za docenianie jakości oraz smaku serka z krówką, rozdaje atrakcyjne nagrody! W pierwszych dniach października rusza wielka loteria, w której do zgarnięcia jest aż 8 x 5.000 zł, smartwatche oraz przenośne głośniki JBL.

Zasady zabawy są proste – wystarczy kupić dwa dowolne serki z krówką Rolmlecz, w loteryjnym bądź w zwykłym opakowaniu, zachować paragon, zarejestrować go na stronie odmleczarzy.pl i sprawdzić wygraną. Nagrody to: 8 x 5.000 zł, 8 smartwatchów oraz 160 głośników JBL Clip 4.

Loteria trwa od 02.10. do 27.11.2023 r i wspierana jest dzięki kampanii telewizyjnej w największych stacjach w Polsce – TVP1, TVP2, Polsat i TVN, jak również poprzez szerokozasięgowe działania digitalowe, kanały w social mediach oraz materiały POS, zwiększające sprzedaż w sklepach.

Aktywacja konsumencka stanowi część kampanii „Z sercem do serka”, w ramach której bliżej poznajemy Mleczarzy – osoby zajmujące się produkcją kultowych serków z krówką. To właśnie dzięki ich pracy od blisko 50 lat polscy konsumenci mogą cieszyć się smakiem tych wyjątkowych produktów.

– Serki z krówką to najbardziej rozpoznawalne produkty marki Rolmlecz, które budzą mnóstwo pozytywnych emocji. Nasza kampania podkreśla te uczucia, a atrakcyjne nagrody w trakcie tegorocznej jesiennej loterii tym mocniej zachęcają konsumentów do wyboru tych produktów podczas codziennych zakupów – mówi Dorota Grabowska, Kierownik Działu Marketingu Mlekpol (SM).

Obecnie serki z krówką dostępne są w kilku smakach – naturalnym, waniliowym, waniliowym z laską wanilii, czekoladowym i truskawkowym. Ich podstawowa receptura nie zmieniła się od wejścia na rynek w pierwszej połowie lat 70. XX wieku.

Za koncept strategiczny, ideę kreatywną kampanii, a także nadzór nad produkcją odpowiada agencja reklamowa oS3. Po stronie SM Mlekpol osobą odpowiedzialną za jej przebieg jest Aneta Wysocka-Wejda, Brand Manager marki Rolmlecz.

Regulamin loterii dostępny jest na stronie: odmleczarzy.pl.