1. Kampanie
  2. Marketingowe
  3. Danone

Actimel Kids z Minionkami

Actimel prowadzi regionalną kampanię z Minionkami w roli głównej. Aktywacja objęła cztery rynki europejskie: niemiecki, hiszpański, portugalski i włoski. Na konsumentów czekają tam aż cztery poziomy interaktywnej gry mobilnej związane ze światem Minionków – pierwszoplanowych bohaterów nowej kampanii marki. Wszystko po to, by dzieci bawiąc się mogły także wspierać swoją odporność. Za koncepcję kreatywną, strategię działań, przygotowanie aplikacji mobilnej oraz opracowanie toolkitu komunikacyjnego odpowiada VMLY&R Poland.

Marka dostarczyła na rynek wyjątkową grę mobilną, w której to najmłodsi mają okazję budować swoje umiejętności na czterech różnych polach: równowagi, koncentracji, pamięci i refleksu. Przed konsumentami stoją takie wyzwania jak: balansowanie butelką Actimela, szukanie par (popularne gry pamięciowe „memory”), pilne obserwowanie zmieniających się butelek czy sprawne reagowanie na pojawiające się na ekranie przedmioty. Każda z gier składa się z kilku poziomów trudności, a postępy można śledzić na wirtualnej tablicy z punktami.

Dołączenie do zabawy jest niezwykle proste! Wystarczy zakupić na rynku niemieckim, włoskim, hiszpańskim czy portugalskim produkt Actimel Kids z Minionkami i zeskanować kod QR umieszczony na opakowaniu. Głównym zadaniem najmłodszych jest skompletowanie jak najliczniejszej drużyny Minionków.

Za koncepcją kreatywną, strategię działań, przygotowanie aplikacji mobilnej oraz opracowanie materiałów digital, e-commerce i POS odpowiada VMLY&R Poland. Działania będą prowadzone do końca 2021 r.