1. Aktualności
  2. Polska
Polska

Nowa Dyrektor Marketingu firmy Piątnica (OSM)

Źródło: Piątnica (OSM)
Autor: Janusz Górski
© piątnica (osm)

Od grudnia 2023 r. stanowisko Dyrektora Marketingu mleczarni Piątnica (OSM) objęła Anna Gajewicz. Nowa Dyrektor będzie zarządzała zespołem marketingu Piątnica (OSM) oraz odpowiadała za strategię i komunikację marketingową, badania rynku, a także koncepcje i wprowadzanie nowych produktów. 

Anna Gajewicz ma ponad 25-letnie doświadczenie managerskie zdobyte zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i w polskich firmach. Pracowała między innymi dla Danone, Frito–Lay, Diageo, Reckitt Benckiser, Torf Corporation, gdzie zarządzała zespołami i marketingiem takich marek jak np. Lay’s, Vanish, Calgon, Veet, ON oraz Tołpa. Od grudnia br. odpowiadała będzie za realizację działań marketingowych dla Piątnicy – najsilniejszej marki nabiałowej w Polsce. 

– Bardzo się cieszę, że dołączyłam do zespołu OSM Piątnica. Wyroby z Piątnicy to najwyższej jakości produkty, które – podobnie jak wielu konsumentów – uwielbiam za wyjątkowy smak, naturalny skład i różnorodność. Z ogromną przyjemnością będę więc zajmowała się marketingiem marki, która jest obecna niemal w każdym polskim domu, a także zdobywa popularność poza naszymi granicami – powiedziała Anna Gajewicz, Dyrektor Marketingu Piątnica (OSM).

Anna Gajewicz ukończyła Szkołę Główną Handlową, podyplomowe studia w dziedzinie zarządzania oraz Erickson College International. Posiada akredytację Mentor Foundation European Mentoring & Coaching Council (EMCC). Jest również certyfikowanym trenerem i coachem The John Maxwell Team, a w ramach działalności pro publico bono jest mentorką Fundacji Liderek Biznesu i międzynarodowej organizacji Vital Voices.

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania