1. Aktualności
  2. Polska
Polska

Hochland w planogramach Biedronki

Źródło: Forum Mleczarskie
Autor: Janusz Górski
© hochland polska

– Statystyczny Polak zjada 12-13 kg żółtego sera rocznie. Sprawdzona receptura i najwyższa jakość to powody dla których sery żółte Hochland cieszą się dużą popularnością. Umacniając naszą pozycję w kategorii serów żółtych oraz kanale dyskontowym od lutego tego roku jesteśmy obecni w planogramach Biedronki – największej sieci detalicznej w Polsce – powiedział Forum Mleczarskiemu Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska. 

– To otwarcie nowego rozdziału w rozwoju kategorii sera żółtego Hochland w Polsce – poziom naszej dystrybucji numerycznej i co najważniejsze ważonej wejdzie na nienotowane dotychczas poziomy. Sery żółte to największa kategoria na rynku sera. Zdaniem ekspertów jej roczna wartość przekracza 3,7 mld zł.  

Sery żółte stanowią bogate źródło cennego wapnia i składników odżywczych. Sprawdzona receptura i najwyższa jakość to powody dla których sery żółte Hochland są polecane przez dietetyków. Jesteśmy zwolennikiem zasady „speed to shelf”, czyli dostarczenia produktu w odpowiednim czasie na odpowiednią półkę w odpowiednim sklepie – wszystko to zapewnia sukces rynkowy – dodał Jacek Wyrzykiewicz.

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania