1. Komunikaty
Polska

Supply Chain Hochland Polska w akcji!

Źródło: Hochland Polska
Autor: Janusz Górski
© hochland polska

Supply Chain Management, czyli zarządzanie łańcuchem dostaw, to jeden z kluczowych procesów firmy produkcyjnej. W biurze Hochland Polska w Poznaniu kolejny raz stawił się niemal cały zespół Supply Chain na czele z Katarzyną Malczewską, Dyrektorem Łańcucha Dostaw w Hochland Polska.

 

Supply Chain Management (SCM) odpowiada za przepływ towarów, danych i środków finansowych związanych z produktami lub usługami od chwili zakupu surowców po dostawę produktu do miejsca docelowego. Podczas ostatniego majowego spotkania zespołu Supply Chain, a odbywają się one cyklicznie, omówiono proces planowania sprzedaży i operacji (S&OP). To zintegrowany proces planowania, dopasowujący popyt, dostawy i kwestie finansowe, zarządzany w ramach planowania głównego firmy. Kolejnym punktem w agendzie były informacje o pozyskiwaniu głównego surowca, jakim jest mleko, jednak głównym zagadnieniem zostało doskonalenie procesów planowania i sprzedaży – zaprezentował Maciej Tomaszewski, Dyrektor Generalny w Hochland Polska.

Podczas spotkania zespołu Supply Chain padło wiele ciekawych pytań, spostrzeżeń i uwag, a zaprezentowana koncepcja podejścia do ciągłego doskonalenia procesów planowania dostosowywana do otaczającej nas, nieustannie zmieniającej się rzeczywistości, spotkała się z dużym zainteresowaniem uczestników – mówi Renata Przezwicka, Kupiec Strategiczny w Hochland Polska.

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania