1. Komunikaty
Polska

Słodkie przekąski Lactalis-Nestlé w North Coast

Źródło: Forum Mleczarskie Handel
Autor: Monika Czaplicka

North Coast, największy w Polsce dystrybutor włoskich i śródziemnomorskich produktów, wprowadził do swojej oferty świeże jogurty i mleczne kanapki Lactalis-Nestlé. Wśród nowości są słodkie przekąski marek Smarties, KitKat, Nesquik i Lion, które już trafiły na półki polskich sieci.

Lactalis-Nestlé Fresh Products (LNFP) to joint venture powstałe z połączenia Nestlé i francuskiego giganta mleczarskiego Grupy Lactalis, które działa w segmencie świeżych jogurtów i deserów. 

North Coast, będący częścią Grupy Lactalis, wprowadził do swojej oferty dwukomorowe desery marek Smarties, KitKat, Nesquik i Lion. To uwielbiane przez klientów jogurty waniliowe z dodatkiem prawdziwych Smarties pełnych mlecznej czekolady, kawałków chrupiących wafelków KitKat, kruchych batonów Lion oraz pysznych kuleczek Nesquik. Produkty te już można kupić w sklepach sieci Makro, Selgros, Polomarket oraz Intermarché. 
Dodatkowo nowością North Coast są także mleczne kanapki marki Nesquik, które oferowane są w dwóch wersjach smakowych: mlecznej oraz z dodatkiem kakao. Od początku września dostępne są w sieciach Makro, Selgros, Auchan i Intermarché. A już wkrótce w marketach Auchan dostępny będzie także mleczny shake Nesquik.

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania