1. Komunikaty

North Coast: Wegańskie napoje z serii Body & Future

Źródło: Forum Mleczarskie Handel
Autor: Monika Czaplicka

Oferta North Coast poszerzyła się o innowacyjne wegańskie na­poje z serii Body & Future, produkowane przez słowacką firmę Mc Carter. Do asortymentu wprowadzono 4 napoje: orzechowy, migdałowy, kokosowy oraz owsiany.

Napoje roślinne Body & Future wytwarzane są z wysokiej ja­kości świeżych surowców, które podlegają tylko krótkotrwałej, delikatnej pasteryzacji co pozwala na zachowanie lepszych wa­lorów odżywczych i smakowych ale wymaga przechowywania w temperaturze od 1°C do 8°C. Napoje orzechowe wyróżniają się największą zawartość orzechów, migdałów i kokosa, spośród wszystkich takich produktów oferowanych przez konkurencję. Cała linia produktów wytwarzana jest bez dodatku cukru i sztucz­nych dodatków, wzbogacona o ekstradawką wapnia i witaminy D3.

Kolejne zalety napoju owsianego to brak oleju słonecznikowego w składzie produktu oraz wysoka zawartość błonnika. Produkty z linii Body & Future są idealnym produktem dla osób z alergią pokarmową lub nietolerancją laktozy. Badania wykonane przez Słowacki Instytut Badań Żywności wykazały, że dzięki zastoso­waniu unikalnej butelki barierowej z zakrętką mającą dodatkowy pierścień, napoje orzechowe Body & Future zachowują swoje war­tości odżywcze oraz zawartość kwasów Omega 3 na niezmien­nym poziomie przez cały okres przydatności do spożycia. Linia wegańskich produktów Body & Future dostępna jest w sieciach: Auchan, Carrefour i Tesco.

Opakowanie: 750 ml.

Ostatnie wiadomości o firmie