1. Komunikaty
Polska

Mlekpol (SM) w najnowszym sezonie „Doradcy Smaku” inspiruje Polaków

Źródło: Mlekpol (SM)
Autor: Janusz Górski
© mlekpol (sm)

Partnerem kolejnej, jesiennej edycji programu kulinarnego „Doradca Smaku” kolejny raz została Mlekpol (SM). To jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych emitowanych na antenie stacji telewizyjnej TVN. Codziennie, od poniedziałku do czwartku o 20:10, w czasie wysokiej oglądalności, uwielbiana przez widzów prowadząca (Daria Ładocha) prezentuje wyjątkowe przepisy na dania, do przygotowania których wykorzystuje zdrowe i dobrze znane konsumentom produkty z bogatej oferty Mlekpol (SM). 

– Ponownie zachęcamy fanów programu do gotowania poprzez łączenie nowych smaków oraz poszukiwanie ciekawych składników. Cieszymy się, że nasze produkty, które od lat tworzymy z pasją, stają się inspiracją do gotowania i odkrywania własnych preferencji kulinarnych. Nasze masło, śmietanki, twarogi, mleko czy sery, idealnie wpisują się w prezentowane potrawy, w których nie tylko wyśmienicie smakują, ale także znakomicie się prezentują – mówi Dorota Grabowska, Kierownik Marketingu Mlekpol (SM).

Produkty Mlekpol (SM) będą lokowane aktywnie w 14 odcinkach premierowych. W okresie współpracy pojawi się także seria billboardów sponsorskich. 

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania