1. Komunikaty
Polska

27. Serenadowy Kącik otwarty w Olsztynie

Źródło: Forum Mleczarskie
Autor: Janusz Górski
© spomlek (sm)

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie zdobył 126 041 głosów plasując się na I miejscu w społecznej akcji Serenada dla dzieci organizowanej przez Spomlek (SM). W ciągu 4 lat stworzono 26 Serenadowych kącików zabaw. W Olsztynie powstał 27! Zarząd mleczarni Spomlek (SM) oraz dyrekcja szpitala w Olsztynie symbolicznie otworzyli miejsce zabaw dla dzieci przy poradni ortopedycznej, w której codziennie przyjmowanych jest ponad 100 małych pacjentów.

Słowa podziękowania za wspaniałą akcję tworzenia Serenadowych kącików zabaw popłynęły ze strony dyrekcji placówki, ale również samych rodziców, którzy czekali na wizytę u specjalisty.

– Miejsca, które tworzymy z myślą o dzieciach są przyjazne, kolorowe i niezbędne. Jestem ojcem i wiem, jakie znaczenie mają w placówkach zdrowia czy innych miejscach, w których spędzamy czas. Czas, który nasze dzieci spędzają na zabawie wpływa na ich dobre samopoczucie i buduje poczucie bezpieczeństwa, które jest niezwykle ważne. Czas poświęcony dziecku, którego w dzisiejszych czasach nam brakuje, zaprocentuje na przyszłość, zbuduje nasze relacje z dzieckiem. Właśnie po to, takie kąciki są niezbędne – mówił podczas oficjalnego otwarcia Paweł Gaca, Wiceprezes Zarządu Spomlek (SM).

Społeczna akcja Spomleku cieszy się wielkim powodzeniem, jest doceniana zarówno przez dzieci, jak i przez rodziców.

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania