1. Kampanie
  2. Ryki (SM)

Ryki (SM) wszystkich: 3

„Aktywni na SERio!” w „Aktywnym lecie z TVP”

Aktywność fizyczna i dobre odżywianie uznawane są za najważniejsze czynniki wpływające na dobrostan człowieka, dlatego Spółdzielnia Mleczarska Ryki od lat promuje aktywny styl życia uzupełniony zdrowym i smacznym żywieniem. Ryckie sery powstają bez konserwantów, a użyte mleko wyprodukowano bez stosowania GMO.

Mleczarnia Ryki (SM) rozpoczyna promocję swojej akcji „Aktywni na SERio!” z wykorzystaniem telewizji i internetu. Na bazie współpracy z aktualnie najpopularniejszą telewizją śniadaniową powstał sponsorowany przez Ryki (SM) cykl felietonów „Aktywne Lato z TVP”, w których osobowości telewizyjne prezentują swoje pasje sportowe, nie zapominając o zdrowym odżywianiu się serami z Ryk.

W kolejnych odcinkach, w niedzielne lipcowe poranki (4, 11, 18 i 25 lipca) zobaczymy: aktorów — Tomasza Oświecińskiego wraz z córką Mają i wspólnie dzieloną pasję do jazdy konnej; znanych kucharzy — braci Michała i Jakuba Budników wraz z rodzinami przemierzających na rowerach i w balonach urocze zakątki Lubelszczyzny; aktora serialu „Barwy Szczęścia” — Jaspera Sołtysiewicza aktywnie spędzającego czas nad wodą w kajakach i motorówkach, aktorkę Alżbetę Lenską — miłośniczkę jogi i biegania.

pokaż
„Okrasa łamie przepisy” smakami serów z Ryk

Wraz z początkiem wakacji sery z Ryk zagościły na planie filmowym wakacyjnych odcinków programu „Okrasa łamie przepisy”. Jeden z najbardziej znanych polskich kucharzy – Karol Okrasa, zabrał je w kulinarną podróż, w której łączył tradycyjne receptury z nowoczesnym sposobem ich wykonania.

 

pokaż
Sery z Ryk na 90-lecie

Ważne chwile smakują najlepiej z najbliższymi osobami. Ważne, jeśli coś im może towarzyszyć.

pokaż