1. Kampanie
  2. Marketingowe
  3. Ryki (SM)

„Okrasa łamie przepisy” smakami serów z Ryk

© ryki (sm)

Wraz z początkiem wakacji sery z Ryk zagościły na planie filmowym wakacyjnych odcinków programu „Okrasa łamie przepisy”. Jeden z najbardziej znanych polskich kucharzy – Karol Okrasa, zabrał je w kulinarną podróż, w której łączył tradycyjne receptury z nowoczesnym sposobem ich wykonania.

 

Sery z Ryk stały się istotnym składnikiem przygotowywanych potraw i — jak to u Karola Okrasy bywa — pojawiły się w nieznanych dotąd kontekstach smakowych. Dopełnieniem gotowanych potraw były malownicze okoliczności przyrody (podczas planu odwiedziliśmy m.in. rozlewisko rzeki Wieprz), ciekawe rozmowy i niespodzianki. Jedną z nich był nasz firmowy balon, który posłużył do niecodziennych zadań.

Dopełnieniem gotowania z wykorzystaniem produktów Spółdzielni Mleczarskiej Ryki są nawiązujące do tradycji billboardy sponsorskie, które pojawiają się w emisji przed i po programie.

Wszystkich ciekawych finalnego efektu Spółdzielnia zaprasza przed telewizory. Wakacyjne odcinki programu „Okrasa łamie przepisy” do zobaczenia w każdą sobotę o godz. 13.30 w TVP1.