1. Aktualności
  2. Polska
Polska

Lactima: Mamy najbardziej zróżnicowaną ofertę

Źródło: Forum Mleczarskie
Autor: Janusz Górski
© forum mleczarskie

– Sery topione Lactima w krążkach należą do jednych z najpopularniejszych w kraju. Wraz z serami w plastrach i w kubkach tworzą trzon oferty – powiedziała Forum Mleczarskiemu Handel Anna Hochherz, Specjalista ds. Marketingu i Sieci Handlowych. – Dzięki wyróżniającym je walorom smakowym i szerokiej gamie dodatków produkty w tej formie mają rzesze zwolenników. Sery w krążkach świetnie wpisują się w większość jadłospisów w sezonie wiosennym i letnim. Mogą być podstawą zarówno kanapkowego menu, jak i dań głównych, a także dodatkiem do przekąsek. 

– W ofercie Lactima można znaleźć sery ze śmietanką, z szynką, ze szczypiorkiem, z dodatkiem sera z błękitną pleśnią, z oliwkami, grzybami, papryką, z ziołami oraz czyste tradycyjne smaki, takie gouda czy cheddar. Oferta jest zbudowana tak, żeby zapewnić dostępność każdemu konsumentowi. Do wyboru są opakowania jednosmakowe, a także miksy dwu- i czterosmakowe. W krążkach 140 g znajduje się osiem prawie 20-gramowych porcji. Jednostkowy trójkąt ma wielkość optymalną na jedną kanapkę. W wielu krajach taką porcję traktuje się jako przekąskę.

– Lactima posiada najbardziej zróżnicowaną ofertę na rynku pod względem różnorodności smaków i form podania. Dzięki bardzo dobrej dystrybucji produkty są dostępne na terenie całego kraju. – podsumowała Anna Hochherz.

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania