1. Aktualności
  2. Polska
Polska

Grupa Polmlek z certyfikatem Jakość Tradycja

Źródło: Forum Mleczarskie
Autor: Janusz Górski
© polmlek

– Twarogi Polmlek w różnych wariantach tłuszczowych i smakowych, to jedna z najbardziej cenionych przez konsumentów kategorii produktowych z naszego portfolio – powiedziała Forum Mleczarskiemu Handel Joanna Kołodyńska, Dyrektor Marketingu Grupy Polmlek. – Po rebrandingu nasze twarogi prezentują się spójnie, są łatwo identyfikowalne na półce, klienci lojalnie do nich wracają podczas codziennych wyborów zakupowych. W ostatnich tygodniach trwał proces certyfikacji naszych serów twarogowych w systemie Jakość Tradycja.

– Wszystkie zgłoszone produkty pomyślnie przeszły audyty i już niedługo na opakowaniach pojawi się pieczęć Jakość Tradycja, gwarantująca m.in. tradycyjną, niezmienną od lat recepturę, lokalne pochodzenie surowca, prosty skład, niski stopień przetworzenia oraz smak, który pamiętają nasze babcie.

– Warto też pamiętać o pysznym serku typu włoskiego Capresi, o naturalnym serku wiejskim, w którym świeże ziarno twarogowe oblane jest pyszną śmietanką, a także o serkach puszystych Polmlek w nowych opakowaniach i w ulubionych smakach – dodała Dyrektor Marketingu w Grupie Polmlek.

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania