1. Aktualności
  2. Polska
Polska

Zott Polska przebudował zakład w Opolu

Źródło: Zott Polska
Autor: Janusz Górski
© zott

W czwartek 27 stycznia br. oficjalnie otwarto gruntownie przebudowany budynek firmy Zott. Nowa recepcja, przestronne szatnie pracownicze wyposażone w nowoczesne śluzy sanitarne i dwie kantyny będą teraz jeszcze lepiej służyć wszystkim pracownikom opolskiego zakładu. W projekcie szczególny nacisk położono na wygodę i bezpieczeństwo pracowników oraz nowoczesny design.

W oficjalnej części wydarzenia Rafał Rzepka, Dyrektor Zakładu powitał zaproszonych gości, opowiedział o założeniach inwestycji i wyzwaniach, jakie zostały postawione przed firmami wykonawczymi. Podziękował wszystkim zaangażowanym w projekt, w szczególności firmie wykonawczej Baumar. Marcin Szemainda, Prezes firmy docenił dobrą współpracę i sprawną decyzyjność, wyrażając dumę ze zrealizowanej inwestycji. Głos zabrał również Maciej Wujec, Wiceprezydent Opola. Podkreślił, że Zott jest nie tylko ważnym inwestorem, którego produkty są cenione przez konsumentów, ale także odpowiedzialnym pracodawcą, dla którego dobro pracownika to sprawa kluczowa. 
Po symbolicznym przecięciu wstęgi wszyscy goście zostali oprowadzeni po nowym obiekcie, a następnie zaproszeni na pierwszy obiad inaugurujący otwarcie nowej kantyny, która zostanie uruchomiona dla pracowników z początkiem lutego br. 
Całe wydarzenie odbyło się z zachowaniem panujących zasad reżimu sanitarnego. 

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania