Lider Forum 2024

Podziękowania

zentis Zentis Polska Sp. z o.o.
Żelków Kolonia
ul. Przemysłowa 8
08-110 Siedlce
tel.: +48 25 640 21 00
e-mail: zentis@zentis.pl
www.zentis.pl

Zentis Polska Sp. z o.o. to firma o 29-letniej międzynarodowej działalności i dynamicznym rozwoju, który zaowocował licznymi inwestycjami, stworzeniem nowych technologii, tysiącami innowacyjnych receptur. Komponenty z naszego zakładu w Żelkowie dostarczane są do kilkuset klientów w ponad 20 krajach Europy, a także do Azji, Afryki i Ameryki Północnej.

Firma specjalizuje się w produkcji komponentów przeznaczonych do branży mleczarskiej, lodowej, piekarsko-cukierniczej, napojowej oraz HoReCa. Nowość w ofercie! Xtract – żywność barwiąca.

Oprócz podstawowej oferty, Zentis zapewnia swoim klientom program doradztwa technicznego i technologicznego. Oferuje automatyczne stacje dozowania i mieszania w przepływie mające zastosowanie w branżach mleczarskiej i napojowej.

Od wielu lat jesteśmy sponsorem konkursu Lider Forum. Z dumą patrzymy na nagradzane w corocznej edycji konkursu produkty stworzone z udziałem naszych komponentów – owocowych, warzywnych i smakowych.

wild_adm.jpg Wild Polska Sp. z o.o.
Marcinkowo 127
11-700 Mrągowo
tel.: +48 89 741 95 01
e-mail: natalia.walinowicz@adm.com

ADM Wild Polska koncentruje się na wyjątkowym smaku, funkcjonalności, jakości i bezpieczeństwie swoich produktów. Jesteśmy zaangażowani w rozwój innowacyjnych produktów, które pozwalają naszym klientom rozszerzyć portfolio i pomóc objąć pozycję lidera na rynku innowacji. Dzięki zaawansowanej wiedzy technologicznej w zakresie doskonałego smaku i naturalnych barwników, firma ADM Wild Polska dostarcza najwyższej klasy wsady owocowe i deserowe dla przemysłu mleczarskiego, piekarniczego i cukierniczego.

Tworzymy wspaniały smak!

Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz dbałość o środowisko naturalne – jako priorytetowe wartości ADM Wild Polska – determinują nasze działania w procesie ciągłego doskonalenia i zrównoważonego rozwoju. W połączeniu z dbałością o bezpieczeństwo produktu ADM Wild Polska za pewnia swoim klientom, pracownikom oraz otoczeniu społecznemu najwyższej jakości produkty i usługi.