Lider Forum 2016

Podziękowania

bz_wbk_80.jpg Bank Zachodni WBK SA
Al. Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa
e-mail: agro@bzwbk.pl
www.bzwbk.pl

Bank Zachodni WBK jest trzecią siłą sektora bankowego w Polsce. Coraz silniejszą pozycję zawdzięcza dynamicznemu rozwojowi, dobrym produktom, innowacyjności, konsekwentnemu budowaniu marki oraz stałemu dążeniu do perfekcji w relacjach z klientami.

W roku 2011 Bank Zachodni WBK dołączył do międzynarodowej Grupy Santander, która obsługuje ponad 100 mln klientów, w 14 tysiącach oddziałów, w 30 krajach świata. Jest obecna m.in. w Hiszpanii, Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Portugalii, USA, Chile, Brazylii, Argentynie, Puerto Rico, Peru i Meksyku. Dzięki różnorodności rynków jest to jedna z największych grup finansowych świata i największa instytucja finansowa w strefie euro.

mh_80.jpg Milk Hydrosan Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 5
05-250 Radzymin
tel.: +48 516 006 091
e-mail: biuro@milkhydrosan.pl
www.milkhydrosan.pl

Milk Hydrosan jest polską firmą działającą z powodzeniem na rynku krajowym oraz poza granicami.

Projektujemy i budujemy linie technologiczne do przerobu mleka, serwatki, jaj, soków itp. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania z zastosowaniem filtracji membranowej, metodą: R/O, NF, UF, MF. Pozwala to na otrzymanie koncentratów przeznaczonych do suszenia. Skład proszku może być komponowany według życzeń klienta. Zagęszczanie wyparne z systemem MVR oraz innowacyjne rozwiązania w suszarnictwie powodują konkurencyjność w produkcji proszków spożywczych i ich składników. Kompleksowo wyposażamy zakłady przemysłu: mleczarskiego, jajczarskiego, owocowo-warzywnego, napojów bezalkoholowych i alkoholi, chemicznego oraz oczyszczalni ścieków.

elopac_80.jpg Elopak S.A.
ul. Duńska 3
05-152 Czosnów
tel.: 22 785 90 00; tel. kom. 609 116 016
fax: 22 785 90 01
e-mail: info@elopak.pl
www.elopak.com

Elopak jest jedną z wiodących na świecie firm dostarczających kartonowe opakowania do płynnych produktów spożywczych. Firma została założona w Norwegii w 1957 roku, gdy stała się właścicielem systemu pakowania Pure-Pak®.

Obecnie, po ponad pięćdziesięciu latach Elopak stał się globalną korporacją z ponad trzema tysiącami pracowników. W ofercie znajdują się kartony o różnych wzorach, kształtach i konfiguracjach o pojemności od 200 ml do 5 litrów, a także szeroki wybór zakrętek. Elopak jest również dostawcą maszyn nalewających do kartoników Pure-Pak® oraz systemów do pakowania zbiorczego.

wild_adm.jpg Wild Polska Sp. z o.o.
Marcinkowo 127
11-700 Mrągowo
tel.: 89 741 95 05, fax: 89 741 95 32
kom. 607 269 809
e-mail: piotr.milczarkiewicz@wild.de
www.wild-fruit.com

Grupa WILD, posiadająca zakłady produkcyjne i filie w przeszło 50 krajach świata, jest czołowym producentem nowatorskich składników naturalnych dla przemysłu spożywczego. Wytwarzamy składniki napojów, preparaty owocowe, aromaty oraz produkujemy maszyny i opracowujemy technologie przetwórstwa dla branży spożywczej. Aromaty jutra przygotowujemy już dziś.

fresh_80.jpg Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.
ul. Zbożowa 1
62-023 Robakowo k. Poznania
tel.: 61 898 84 00,
fax: 61 898 84 50
e-mail: freshlogistics@raben-group.com
www.freshlogistics.com.pl

Fresh Logistics Polska jest wysokiej klasy specjalistą w dziedzinie obsługi logistycznej produktów świeżych zapewniając temperaturę kontrolowaną (od +2°C do +6°C oraz od 0°C do +2°C– UltraFresh) w całym łańcuchu dostaw. W ramach działalności Fresh Logistics Polska świadczy usługi logistyki kontraktowej, dystrybucji krajowej oraz dystrybucji międzynarodowej. Firma posiada 8 centrów dystrybucyjnych na terenie Polski. Fresh Logistics Polska dostarcza przesyłki o dowolnej wielkości – od jednej palety do ładunków całopojazdowych.

Firma jest wiodącym członkiem European Food Network – sieci drobnicowej obejmującej swoim zasięgiem ponad 25 krajów Europy.

gea_80.jpg GEA Polska
(GEA Process Engineering Sp. z o.o.)
Al. Jerozolimskie 146 d
02-305 Warszawa
tel.: +48 22 608 14 00
fax: +48 22 608 14 25
www.gea.com

Grupa GEA jest jednym z największych producentów i dostawców linii technologicznych, maszyn i komponentów dla przemysłu mleczarskiego. GEA obecna jest w Polsce od ponad 25 lat.

Jesteśmy zorientowani na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań procesowych pozwalających na optymalne wykorzystanie istniejących zasobów i zastosowanych technologii, zapewniając przy tym profesjonalny serwis techniczny oraz najwyższe standardy higieny.

Nasza oferta obejmuje m.in. kompletne linie procesowe, instalacje UHT, wyparki, suszarnie rozpyłowe, instalacje filtracji membranowej, wirówki, homogenizatory, pompy, zawory oraz instalacje chłodnicze.

Instalacje GEA pracują w największych zakładach przetwórstwa mleczarskiego w Polsce i na świecie.

zentis.jpg Zentis Polska Sp. z o.o.
Żelków Kolonia
ul. Przemysłowa 8
08-110 Siedlce
tel.: +48 25 640 21 00,
fax: +48 25 640 91 00
e-mail: zentis@zentis.pl
www.zentis.pl

Firma Zentis jest jednym z wiodących przedsiębiorstw przetwórstwa spożywczego w Europie.

Od założenia firmy w roku 1995 specjalizujemy się w przetwórstwie owoców i innych surowców naturalnych. Obecnie, firma Zentis jest dostawcą zarówno wyrobów owocowych dla przetwórstwa spożywczego, jak i gotowych wyrobów do głównych detalistów branży spożywczej. Strategiczne płaszczyzny działalności firmy: komponenty do produktów mleczarskich i lodów, dodatki do soków i napojów, nadzienia i przeciery do produktów piekarskich i słodyczy, słodycze i słodkie wyroby do smarowania pieczywa. Nowość: komponenty owocowe i smakowe w TopCup (bez konserwantów) Pop&Joy – żelki z płynnym środkiem. Oferta Zentis obejmuje również automatyczne stacje dozowania i mieszania w przepływie do zastosowania w branżach mleczarskiej i napojowej.

tetrapak.jpg Tetra Pak sp. z o.o.
ul. Osmańska 14
02-823 Warszawa
tel.: 22 54 34 000, fax: 22 54 34 001
e-mail: tetrapak.polska@tetrapak.com
www.tetrapak.com/pl

Tetra Pak to światowy lider w zakresie przetwarzania i pakowania żywności. Firma dostarcza bezpieczne, innowacyjne oraz przyjazne środowisku produkty, które każdego dnia zaspokajają potrzeby setek milionów ludzi na całym świecie.

W Polsce firma obecna jest od 1990 r.

Asortyment urządzeń dla mleczarstwa oferowany przez Tetra Pak obejmuje: linie do nalewania i pakowania mleka i produktów mlecznych UHT i pasteryzowanych w opakowania kartonowe, urządzenia procesowe, m.in. rurowe, płytowe i bezpośrednie systemy UHT, systemy filtracji membranowej, kompletne systemy do pasteryzacji, wirowania (w tym baktofugi), homogenizacji oraz linie technologiczne, m.in. do produkcji serów, jogurtu, deserów i lodów.