1. Komunikaty
Polska

Mlekpol (SM): Mleko UHT Łaciate barista

Źródło: Forum Mleczarskie Handel
Autor: Monika Czaplicka

Naturalny smak i aromat oraz trwała, kremowa pianka – mleko UHT Łaciate barista to idealna propozycja dla osób, które nie wyobrażają sobie dnia bez filiżanki białej kawy. Nowość od Mlekpolu to odpowiedź na potrzeby zarówno profesjonalnych, jak i domowych baristów.

Łaciate barista produkowane jest z najwyższej jakości polskiego mleka, co nadaje naparowi wyjątkowy smak, tak lubiany przez miłośników włoskich kaw na bazie espresso – cappuccino, latte czy macchiato. Można go używać do kaw tradycyjnych i mrożonych, ale także do koktajli oraz deserów. 

Mleko to zachowuje swoje właściwości również w procesie gotowania i pieczenia, co czyni je wszechstronnym składnikiem kulinarnym.

– Mleko UHT Łaciate barista wyróżnia wysoka zawartość białka, wynosząca aż 3,2%. To właśnie ono sprawia, że produkt doskonale się spienia, tworząc gęstą i kremową piankę, która utrzymuje się na dłużej. Ta stabilność jest cechą wyjątkowo poszukiwaną przez baristów, szczególnie tych zajmujących się latte art – podkreśla Dorota Grabowska, Kierownik Działu Marketingu Mlekpol (SM). 

Mleko UHT Łaciate barista jest dostępne w opakowaniu o pojemności 1 l. Nieotwierane, może być przechowywane w temperaturze pokojowej nawet przez pół roku. 

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania