1. Komunikaty
Polska

Wystartowały zgłoszenia do ósmej edycji Loterii Almette!

Źródło: Hochland Polska
Autor: Janusz Górski
© hochland polska

EkoDOM Almette jest jak zwykle gotowy, w pełni urządzony i z cudownym widokiem na góry nie tylko z ekoDOMU, ale także z Kuchnią Pod Chmurką (oczywiście w domu znajduje się standardowa kuchnia).

Ponownie postawiono na eko rozwiązania, między innymi: bezemisyjny kocioł elektryczny oraz kominek z płaszczem wodnym, spełniający normy Eko Projektu. Na dachu zamontowano instalację fotowoltaiczną, która zapewnia produkcję własnego prądu na potrzeby ogrzewania i oświetlenia domu. Dom jest inteligentny – można nim zarządzać ze smartfona za pomocą systemu Salus Smart Home i np. wyłączyć światło, czy włączyć ogrzewanie.

Eleganckie kolory i nowoczesne wnętrza w kampanii mediowej promują znani influencerzy (blogerzy, instagramerzy i tik-tokerzy) z 3 dużych miast Polski (Warszawy, Poznania i Krakowa). Influencerzy przybyli na party w Kuchni Pod Chmurką , a gości ich Staszek Karpiel Bułecka oraz ambasador Almette – David Gaboriaud.

Dom już czeka na Zwycięzcę!
 
Zapraszamy na spacer wirtualny i do obejrzenia zdjęć oraz filmów: almette.pl/loteria-2023/

Loteria potrwa do 31 października i będzie o niej głośno w: TV, internecie, mediach społecznościowych i punktach sprzedaży.

Po raz pierwszy w promocji i obsłudze loterii pomoże sztuczna inteligencja (AI) – chatbot Almette będzie promował zalety ekoDOMU, zachęcał do rejestrowania kodów oraz odpowiadał na pytania dotyczące loterii.

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania