1. Komunikaty
Polska

Święto Chleba i Sera 2023 z Hochland

Źródło: Hochland Polska
Autor: Janusz Górski
© hochland polska
© hochland polska

Święto Chleba i Sera to jedna z największych imprez odbywających się w Kaźmierzu. W tym roku wydarzenie zaplanowano na 26 sierpnia, a sponsorem głównym już tradycyjnie będzie firma Hochland Polska. Organizatorzy przygotowali mnóstwo wrażeń i atrakcji dla lokalnej społeczności oraz gości, którzy tego dnia odwiedzą tę podpoznańską gminę.

W tym roku wydarzenie zainauguruje Sztafeta Rowerowa Hochland, która wystartuje o 10.00 i potrwa do 13.00. Wczesnym popołudniem, na boisku przy ulicy Gimnazjalnej, pojawią się również stoiska firmy Hochland. Zainteresowane osoby będą mogły skorzystać z doradztwa zawodowego, a na wszystkich czekać będzie degustacja dań na bazie tworzonych przez Hochland serów. Nie zabraknie edukacyjnych zabaw dla rodzin, gry plenerowej oraz promocji ekologicznych postaw. W Kaźmierzu pojawi się także Balon Almette, staną dmuchane zamki, a o uśmiech najmłodszych zadbają baloniarz i szczudlarz.

Główna część uroczystości rozpocznie się o godzinie 15.00 od odprawienia Msza Świętej Dziękczynnej. Po nabożeństwie sceną zawładną artyści – najpierw Zespół Pieśni i Tańca Lusowiacy, a potem firmowa formacja Hochland Black Sapal, a także zespół folkowy Redlin. Muzyczną gwiazdą imprezy będzie Ewelina Lisowska, który zagra dla publiczności o godzinie 20.00. Kropkę nad i postawi dyskoteka, a DJ zaprosi do tańców na parkiecie. Oj, jak co roku, będzie się działo!

– Czas dla rodzin na wspólny relaks i wiele fantastycznych aktywności oraz promocja pięknej ludowej kultury i proekologicznych postaw – kaźmierskie Święto Chleba i Sera na stałe wpisało się w kalendarz imprez, które swoim patronatem objął Hochland Polska. To przecież w Kaźmierzu mieści się nasz nowoczesny zakład produkujący ulubione sery Polaków, a Hochland jest stabilnym pracodawcą dla mieszkańców gminy. Nas tam po prostu nie może zabraknąć! – mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR&Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania