1. Komunikaty
Polska

Sery żółte Włoszczowa najlepszym produktem zdaniem Polaków

Źródło: Włoszczowa (OSM)
Autor: Janusz Górski
© włoszczowa (osm)

– Nagrody od konsumentów niezwykle nas cieszą i są najważniejszym dowodem uznania dla naszej Spółdzielni. Przyznanie złotego medalu świadczy o tym, że konsumenci cenią smak i dobry skład naszych produktów. Ma to szczególne znaczenie tym bardziej, że Polacy traktują ser żółty jako jeden z podstawowych składników jadłospisu, a segment serów twardych w Polsce jest mocno konkurencyjny. Dlatego bardzo doceniamy fakt, że Polacy darzą zaufaniem sery pochodzące właśnie z naszej mleczarni – podkreśla Ryszard Pizior, Prezes Zarządu mleczarni Włoszczowa (OSM).

W badaniu „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2023” linia plastrów serów żółtych Włoszczowa zdobyła złoto i laur najlepszego produktu w kategorii Sery twarde. Wysoka jakość i popularność produktów została potwierdzona przez konsumentów w ogólnopolskim badaniu wskazującym bestsellery spożywcze.

Przyznanie lauru „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów” dla serów żółtych w plastrach Włoszczowa jest już kolejnym wyróżnieniem dla tego produktu. W 2019 roku konsumenci docenili ulepszony skład serów, przyznając im srebrny medal. Najwyższe wyróżnienie w tym roku jest zatem potwierdzeniem niezmiennie wysokiej jakości produktów, rosnącego zaufania do marki Włoszczowa, a także faktu, że Polakom sery z włoszczowskiej mleczarni po prostu smakują. 

Konsumenci, wybierając nr 1 w każdej kategorii, biorą pod uwagę między innymi smak produktów, ich jakość, odpowiednią cenę oraz uznanie dla marek.

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania