1. Komunikaty
Polska

Festiwal smaków Hochland na targach Polagra 2022

Źródło: Hochland Polska
Autor: Janusz Górski
© hochland polska

Hochland uczestniczył w targach Polagra 2022, które – jak co roku, odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ta prestiżowa impreza branży spożywczej miała miejsce w dniach 26-28 września i cieszyła się dużym powodzeniem. Z całego świata przybyło kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów, śledzących trendy konsumenckie oraz poszukujących nowości i inspiracji. 

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Hochland Professional. Boks zaprojektowany w stylu kawiarenki, z otwartą powierzchnią pokazową, zachęcał do odwiedzenia. Szczególnie kusząca wydawała się zawartość przeszklonego regału i wysokiej, przeszklonej lodówki. Z półek apetycznym widokiem wabiły wykonane na bazie serów twarogowych Hochland serniki – pieczone w sposób tradycyjny oraz przygotowane na zimno, a także smakowite desery z kremami. Oczywiście można było skosztować tych specjałów. W małej witrynie chłodniczej znajdowały się desery, przeznaczone do degustacji dla gości. Do tych pyszności należał cały festiwal serników: sernik nowojorski pieczony na bazie sera Creamland, sernik na zimno z mango na bazie sera Cremette, sernik z kawałkami brownie, sernik marcepanowy oraz mini serniczki z zapiekanym serem na bazie sera Cremette.

Zwiedzający byli pod ogromnym wrażeniem doznań smakowych, których doświadczyli. Zachwalali tartaletki z kremem patissierena bazie Creamland, w różnych wersjach  smakowych i warstwowe shoty z musem owocowym oraz crunchy. Absolutnym hitem okazały się lody! Ich nowe, zwiastujące trendy roku 2023, trzy warianty smakowe Cremette i dwa warianty Creamland, budziły bardzo pozytywne zaskoczenie. Popularnością cieszyły się też lody bezcukrowe, lody serkowe i rabarbarowe oraz śmietankowe z czarnym bzem. Naprawdę było w czym wybierać i każdy znalazł coś, co zaspokoiło jego gusta smakowe.

Gospodarzami stoiska był zespół Food Service Hochland Professional, w składzie: Katarzyna Rynkowska-Orlik, Mateusz Krzyszczak, Nawojka Meijer i Flora Meijer. Razem z nimi na stoisku pracował gość specjalny – utalentowany i utytułowany cukiernik młodego pokolenia – Mariusz Górecki. Przy aplauzie publiczności, przyrządzał desery na bazie serów Hochland: Creamland i Cremette. Jego popisy cukiernicze i powstałe podczas nich wyśmienite desery, cieszyły oczy i podniebienia osób odwiedzających. 

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania