1. Komunikaty
Polska

Najlepszy Dostawca Mleka Hochland Polska 2022

Źródło: Hochland Polska
Autor: Janusz Górski
© hochland polska

16 września 2022 roku w Sokołowie Podlaskim odbyła się Gala Finałowa Konkursu na Najlepszego Dostawcę – edycja 2022. Już po raz dwudziesty wybrano najlepszych hodowców. Zwycięzcy w nagrodę wyjadą w podróż zagraniczną lub otrzymają nagrody pieniężne. Jak co roku Dostawcy konkurowali  w pięciu kategoriach: „Największa ilość mleka”, „Najlepsza jakość mleka”, „Największy wzrost ilości mleka”, „Dobrostan zwierząt” oraz „Rozwiązania proekologiczne, sprzyjające środowisku”. 

Kategorie konkursu bezpośrednio odwołują się do wartości, do jakich dąży firma Hochland. Najważniejszą z nich jest pewność konsumenta, że otrzymuje produkt najwyższej jakości, wytworzony we współpracy ze świadomym, posiadającym dużą wiedzę i dbającym o środowisko oraz o swoje zwierzęta rolnikiem.

W każdej z kategorii nagrodzono po pięć gospodarstw. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc z każdej kategorii wezmą udział we wspólnym wyjeździe. W tym roku będzie to tygodniowy zagraniczny wyjazd. Kolejnych dwóch finalistów w każdej kategorii otrzyma nagrodę pieniężną.

Laureatami są rolnicy posiadający rodzinne, wielopokoleniowe gospodarstwa o zróżnicowanej wielkości produkcji, mieszkający na terenie 3 województw – mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego. Pamiątkowe statuetki  zostały wręczone przez Dyrekcję Hochland Polska. Cieszymy się razem z naszymi Dostawcami z ich sukcesów – powiedział Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska. – Dzięki  wysokim parametrom mleka, które nam dostarczają, produkty Hochland są najwyższej jakości – są nie tylko pyszne, ale też zdrowe i w pełni bezpieczne. Wspieramy współpracujących z nami rolników w kluczowych sprawach związanych z zachowaniem dobrostanu zwierząt. 

Podsumowanie konkursu było świetną okazją do spotkania się dostawców i wymiany doświadczeń w miłej atmosferze. Niektórzy z nich znają się z poprzednich edycji, jednak wśród laureatów pojawili się też nowi uczestnicy. Najbardziej cieszy fakt, że kolejne gospodarstwa dążą do produkcji jak najlepszej jakości mleka, dbają o środowisko i wygodę zwierząt. 

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania