1. Komunikaty
Polska

Nowe produkty w ofercie Grupy Polmlek

Źródło: Forum Mleczarskie Handel
Autor: Monika Czaplicka

W drugim kwartale 2022 roku do Grupy Polmlek dołączyła firma Ceko z zakładem usytuowanym w Wielkopolsce. Tym samym oferta Grupy Polmlek wzbogaciła się o dojrzewające sery typu szwajcarskiego, sery wędzone, mozzarellę i ricottę pod marką Sery z Goliszewa. Zakład w Goliszewie produkuje sery w oparciu o opracowane przez miejscowych serowarów receptury. Wiedza i doświadczenie przekazywane są tam z pokolenia na pokolenie.

Godne polecenia są serię Boryna, Jagna, Antek, Dobrodziej – to pyszne, wyraziste, lekko słodkie sery typu szwajcarskiego. Na uwagę zasługuje również ser wędzony Zbójnik i Zbójniczek, ser miękki i delikatny, z pyszną brązową skórką, długo wędzony w dymie olchowym. Dla miłośników pizzy i zapiekanek mamy pyszną mozzarellę. Dla osób na dietach redukcyjnych odpowiedni będzie ser Piórko – niskokaloryczny, niskotłuszczowy, ale o zwiększonej zawartości białka. Ciekawostką na deskach serów będzie ser maślany Butterkase oraz ser Mimolle, o intensywnej pomarańczowej barwie. Na deser doskonała Ricotta, która sprawdzi się zarówno w daniach wytrawnych jak i słodkich. 

Opakowanie: Boryna, Jagna, Antek 135 g i 2,7 kg, Dobrodziej 8 kg, Zbójnik 1,6 kg, Zbójniczek 300 g, mozzarella 300 g, 1,5 kg i 2 kg, Piórko 225 g i 2,7 kg, Butterkase 135 g i 2,7 kg, Mimolle 135 g i 2,7 kg, Ricotta 240 g.

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania