1. Komunikaty
Polska

Polska marka Sertop na największych targach spożywczych – Anuga 2025

Źródło: Sertop
Autor: Monika Czaplicka
© sertop

W dniach 4–8 października 2025 r. firma Sertop po raz kolejny wzięła udział w międzynarodowych targach Anuga w Kolonii – jednym z najważniejszych wydarzeń branży spożywczej na świecie.

– Na stoisku zaprezentowaliśmy szeroką ofertę serków topionych, w tym nasze nowości, serki topione w wygodnych kubkach 150 g, a także asortyment skierowany do kanału HoReCa. Targi były doskonałą okazją do spotkań z partnerami biznesowymi z całego świata. Przeprowadziliśmy wiele konstruktywnych rozmów handlowych, zarówno z nowymi kontrahentami, jak i z obecnymi klientami. Dzięki temu otwierają się przed nami nowe perspektywy eksportowe i możliwości dalszej współpracy na rynkach zagranicznych.

Udział w targach Anuga to dla nas nie tylko szansa na rozwój sprzedaży i poszerzenie obecności na rynkach zagranicznych. To również doskonała okazja do budowania rozpoznawalności naszej marki i promocji polskich serów na arenie międzynarodowej  – podkreśla Tomasz Szmyt, dyrektor działu sprzedaży i marketingu firmy Sertop.

– Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko! – dodaje. 

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania