1. Kampanie
  2. Müller Dairy Polska

Müller Dairy Polska wszystkich: 6

Müller Riso

Nowy deser ryżowy jest przedmiotem kampanii telewizyjnej, która będzie trwać od marca do czerwca 2017 roku. Nowa edycja łączy smak kokosa z mango i kokosa z czekoladą.

pokaż
Mueller Riso

Nowa reklama Mullera może się podobać. Rytmiczna, zabawna i skierowana wyraźnie do targetu młodych ludzi, którzy nie mają wiele czasu na przygotowanie posiłków.

pokaż
MullerMilch

Dowcipny sposób na zachęcenie do spróbowania mleka smakowego MullerMilch...

pokaż
Müller Mix 2013

Mieszasz tak, jak masz ochotę i nikt Ci się nie miesza - tak można streścić przesłanie nowego spotu Müllera.

pokaż
TBWA z Müller Gracja

Koncern Müller Polska wprowadza do swojej oferty nową linię jogurtów o nazwie Gracja. Launch nowej linii jogurtów będzie intensywnie wspierany działaniami marketingowymi. Wkrótce rozpocznie się ogólnopolska kampania telewizyjna na antenach następujących stacji telewizyjnych: TVP, Polsat, TVN, TV4, TVP Info, stacje obsługiwane przez AtMedia (m.in. MTV, VH1, Kuchnia.tv, AXN, Canal+, BBC Entertainment itd.) , Polsat 2 oraz TVN 24 i TVN Style. Planowane są także liczne promocje konsumenckie, aktywności w miejscu sprzedaży, i szerokie działania z zakresu PR.
 
Spot reklamowy jest kontynuacją strategii komunikacji „Smak płynie z mleka” autorstwa TBWA. Müller Gracja to jogurt o wyjątkowo kremowej i delikatnej konsystencji oraz niezwykle owocowym smaku. Nowe jogurty dostępne są w pięciu smakach: truskawka, wiśnia, brzoskwinia-morela, jeżyna-malina oraz jabłko-kiwi. Produkt kierowany jest do szerokiej grupy odbiorców zarówno tych starszych jak i młodszych.
 
Zakupem mediów zajmuje się dom mediowy Mediaedge:CIA, za strategię i kreację odpowiedzialna jest agencja TBWA.

pokaż
Mleczne mile z Müller

W reklamie Mlecznych Mil Müllera, zabawna biała krówka, która jest jednocześnie logo firmowym pokazuje rzeczy, które można wygrać biorąc udział w promocji i kupując mleczne przekąski firmy Müller. Krówka dostaje łyżeczkę, jedzie na rowerze i leniuchuje pod parasolem plażowym.

pokaż