1. Kampanie
  2. Mleczarnia Turek

Mleczarnia Turek wszystkich: 6

Trwa kampania dla serów sałatkowych NaTurek Kortos

Działania są prowadzone w mediach społecznościowych Mleczarni Turek na Facebooku i Instagramie. Ser sałatkowy NaTurek Kortos jest wygodny w użyciu. Wystarczy kilka sekund, by już w opakowaniu, bez brudzenia kuchennego blatu pokroić ser w idealne kostki i dodać go do greckiej sałatki.

pokaż
Serki NaTurek na Ciepło – nowa kampania digitalowa

Mleczarnia Turek w czerwcu wystartowała z kampanią digitalową promującą linię produktów NaTurek na Ciepło: Na Grill, na Obiad oraz na Przekąskę. Okres trwania kampanii nie jest przypadkowy. Latem Polacy najbardziej kochają grillować. To idealny moment, by zachęcić do przygotowania serów na ciepło.

Kampania prowadzona jest głównie na największych portalach internetowych, takich jak: onet.pl, wp.pl, interia.pl, tvn24.pl oraz w social media (Facebook, Instagram). W ramach kampanii powstały 4 filmy wideo pokazujące, jak w prosty sposób przygotować nasze sery na ciepło.

pokaż
Milkana

Sery od serca – żeby rodzina się kochała. Takie hasło podsumowuje spot telewizyjny serów topionych marki Milkana. Produkty pojawiły się jesienią i pochodzą z Mleczarni Turek. 

pokaż
Masło Miękkie Turek

Miękkie i łatwe do rozsmarowania masło to coś, co wydaje się nieosiągalne. Mleczarnia Turek wydaje się mówić: „Sprawdź mnie".

pokaż
Ach jak przyjemnie

Reklamy serków Turek ze słowami piosenki promującej ułożonymi do muzyki popularnej piosenki "Ach jak przyjemnie". Spoty przedstawiają szczęśliwą rodzinę zajadającą się lekkimi i delikatnymi serkami Turek.

pokaż
Świeży serek Turek

Czy krowy mogą wyjechać na urlop? Oczywiście! Tak dzieje się w reklamie serków Turek. A tymczasem na krowy czekają już nowe opakowania serków. Na szczęście to ostatni dzień urlopu i świeży serek trafi do nowych opakowań.

pokaż