1. Kampanie
  2. Grupa Mlekovita

Grupa Mlekovita wszystkich: 28

Strona 1 z 2
Masło Polskie Mlekovita

Grupa Mlekovita jesienią 2018 r. rozpoczęła kampanię reklamową dla kluczowych kategorii nabiału, jakie znajdują się w jej ofercie handlowej. Kluczowe dla przekazu informacyjnego są „natura”, „innowacyjne technologie”„wiedza” oraz „duma polskiej gospodarki”.

pokaż
Wypasione Mleko

Mlekovita swoją siłę czerpie z polskiej natury - słyszymy w kolejnym spocie polskiego producenta. Wypasione mleko pełne jest najcenniejszych, naturalnych składników. 

pokaż
Śmietanka Wypasiona

Grupa Mlekovita to duma polskiej gospodarki mówi Dariusz Sapiński, Prezes Zarządu Grupy Mlekovita. Bohaterką tego filmu reklamowego jest śmietanka Wypasiona.

pokaż
Polskie jogurty pitne

Zdrową alternatywą dla napojów gazowanych są mleczne napoje fermentowane tj. jogurty Polskie Grupy Mlekovita. Dostępne są w smakach: truskawkowym, owoce leśne, jabłko z miętą, kawa z guaraną, pomarańcza z melisą, wiśnia z żeńszeniem, różowy grejpfrut z zieloną herbatą. To klasyczny produkt, który można zabrać ze sobą w podróż, do biura lub do szkoły. Oferowane są w wygodnych, zakręcanych butelkach.

pokaż
Mlekovita: Serek Polski

Serek wiejski to jeden z najzdrowszych produktów spożywczych. Niski poziom kalorii, pełnowartościowe białko, poczucie sytości i przyśpieszenie metabolizmu. Serek wiejski to produkt ze wszech miar warty zainteresowania konsumentów.

pokaż
Mleko w butelce

Mlekovita jako jedna z niewielu firm mleczarskich używa w reklamie tego, co najważniejsze: podkreśla ogromne walory mleka w żywieniu. Mleko w butelce Mlekovity przypomina o tych czasach, kiedy mleko pojawiało się pod drzwiami...

pokaż
Sokół z Mlekovity

Nowy spot reklamowy Grupy Mlekovita jest częścią większej kampanii realizowanej dla kilku głównych marek zimą, w styczniu 2013 roku

pokaż
Mlekovita: Sery żółte

Kampania Grupy Mlekovita z początku 2013 roku wymienia kilka kategorii produktowych i wskazuje wartości odżywcze poszczególnych produktów, co nie jest częste w kampaniach produktów nabiałowych.

pokaż
Masło Polskie

Reklama Masła Polskiego z zimy 2013 roku to element zdywersyfikowanej produktowo wielkiej kampanii produktów mleczarskich. To także jedna z nielicznych kampanii mających wspierać konsumpcję masła.

pokaż
Mleko z magnezem

Grupa Mlekovita promuje mleko z magnezem, które uzupełnia ubytek powodowany przez picie kawy. To także jeden z kilku popularnych ostatnio produktów funkcjonalnych w grupie nabiałowej.

pokaż
Przyjęcie z Mlekovitą

Spot Grupy Mlekovita pokazuje jak można jeść sery już nie tylko jako plasterki na kanapki, ale również jako przekąskę. Ta forma delektowania się serowymi specjałami coraz częściej obecna jest w polskich domach.

pokaż
Otwarcie nowych obiektów w Wysokim Mazowieckim

16 października 2013 Grupa Mlekovita otworzyłą nowe obiekty w Wysokim Mazowieckim. Nowe otwarcie zarejestrowały najważniejsze media. Prezes Zarządu Dariusz Sapiński otworzył proszkownię serwatki, nowy dział produktów UHT oraz oczyszczalnię ścieków. Wydarzenie przyciągnęło liczne media regionalne i ogólnopolskie.

pokaż
Śmietana 30%

Wiosna 2012 to czas promocji śmietany Polskiej Grupy Mlekovita. To jeden z kilku  spotów reklamujących kilka marek w portfolio polskiej Grupy Kapitałowej Mlekovita

pokaż
Favita

Favita to najmocniejsza marka w kategorii serów typu feta. Spot Grupy Mlekovita promuje hasło Zasmakuj w Mlekovicie.

pokaż
Masło Klarowane

Masło Klarowane to kolejny w linii spotów materiał reklamujący walory tłuszczu do zastosowań kulinarnych. 

pokaż
Mleko Wypasione

Najbardziej Wypasione mleko w Polsce - to hasło przewodnie nowej kampanii marki Wypasione. Nowy film kładzie nacisk na bagactwo wapnia, który pomaga budować mocne kości i zęby. Wskazuje także na bogactwo witamin i składników mineralnych pochodzących z mleka.

pokaż
Wypasione od Mlekovity

Kolejna reklama mleka "Wypasione" Mlekovity. Tym razem krowy bawią się na "wypasionej" imprezie na jachcie w takt rapowanej piosenki. Jedna z najbardziej oryginalnych i niegrzecznych reklam branży mleczarskiej. Odejście od konwencji typowej dla reklam mleka z pewnością się opłaca, bo reklama najbardziej Wypasionego mleka w Polsce zaskakuje klientów oryginalnością, odwagą i jakością animacji.

pokaż
Mleko wypasione

Reklama mleka "Wypasione" Mlekovity. Krowa dostaje od swojego byka najbardziej "wypasioną" sukienkę, żeby najlepiej wypaść na imprezie. Krowia para króluje na parkiecie. Według badań zrealizowanych przez firmę Millward Brown reklama przypadła do gustu konsumentom, którzy docenili ciekawy pomysł, formę oraz zastosowaną animację, a "Wypasione" stało się jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek mleka w Polsce.

pokaż
Mleko smakowe

Pierwszy spot Mleka Smakowego Mlekovita w trzech smakach: Choco Vita, Vani Vita, Trusko Vita. W reklamie wystąpił mistrz świata w breakdance. Klient: SM MLEKOVITA

pokaż
Ser Sokół

Utrzymane w rodzinnym klimacie filmy Mlekovita, z charakterystyczną linią melodyczną, są rozpoznawane przez szerokie grono odbiorców. Kampanie telewizyjne zapewniły Mlekovicie wyrazisty i spójny wizerunek firmy oferującej zdrowe, naturalne i smaczne produkty dla całej rodziny.

pokaż
Strona 1 z 2