1. Aktualności
  2. Polska

Ruszyły zapisy na 21. Międzynarodowe Forum Społeczności Mleczarskiej

Autor: Janusz Górski

Przez ostatnie 20 lat branża mleczarska z sukcesem stawiała czoła wyzwaniom, a Forum Spółdzielczości Mleczarskiej zmieniło się w konferencję o znaczeniu międzynarodowym z udziałem gości i prelegentów z całego świata. Od 2024 r. konferencja zmieniła nazwę na Międzynarodowe Forum Społeczności Mleczarskiej. 

Dziś sektor mleczarski stoi w obliczu wielkiego kryzysu, który jest ogromnym wyzwaniem dla całej mleczarskiej społeczności. Wojna w Ukrainie i jej skutki, europejski zielony ład, to jedne z wielu spraw, o których będziemy rozmawiać 4-5 września 2024 roku w Białymstoku.

Forum to największe wydarzenie branży mleczarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej, które od ponad 20 lat niezmiennie cieszy się wielkim uznaniem przedstawicieli sektora oraz organizacji rządowych z całego świata. Ponieważ jako Forum otwieramy się na całą społeczność świata mleczarskiego, z pewnością każdy zainteresowany branżą znajdzie coś godnego uwagi. 

– Będzie mi bardzo miło jeśli zechcą Państwo być częścią tej wielkiej, światowej dyskusji. Razem z nami będą dyskutować eksperci i praktycy z całego świata. Swój udział potwierdził min. Europejski Komisarz ds. Rolnictwa Janusz Wojciechowski, ministrowie rolnictwa z wielu krajów, ambasadorowie, organizacje branżowe, prezesi zakładów i spółdzielni mleczarskich z wielu krajów. To będzie wyjątkowa edycja Forum – powiedziała Agnieszka Maliszewska, organizatorka Międzynarodowego Forum Społeczności Mleczarskiej. 

Swój udział w tegorocznym Forum potwierdzili m.in. Europejski Komisarz ds. Rolnictwa Janusz Wojciechowski oraz ministrowie rolnictwa z wielu krajów, ambasadorowie, organizacje branżowe, prezesi zakładów i spółdzielni mleczarskich z wielu krajów. 

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie: https://forum-mleczarskie.org/

Więcej informacji znajdziesz na:

https://forum-mleczarskie.org/

Facebook: https://www.facebook.com/forumspoldzielczoscimleczarskiej/

Twitter: https://twitter.com/FSM__2022

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/international-dairy-cooperatives-forum-408397211/