1. Aktualności
  2. Polska
Polska

Nowy Dyrektor Sprzedaży w Hochland Polska

Źródło: Hochland Polska
Autor: Janusz Górski
© hochland polska

2 stycznia 2024 roku Tomasz Podolski obejmie stanowisko Dyrektora Sprzedaży w Hochland Polska. Firma zyskuje tym samym kolejnego doświadczonego menadżera osiągającego znaczące sukcesy w branży FMCG. Tomasz Podolski pracował wcześniej m. in. w Unilever Polska, Danone i Lorenz Bahlsen Snack-World.

Tomasz Podolski ukończył Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Zarządzanie i Marketing. Jego ostatnim pracodawcą jest Lotte Wedel, w którym sprawdzał się jako Menadżer ds. Handlu Nowoczesnego, a obecnie Krajowy Menadżer Sprzedaży. W portfolio doświadczeń Tomasza Podolskiego znajduje się jeszcze kilka innych szeroko znanych firm takich jak: Lorenz Bahlsen Snack-World, gdzie przez 2 lata pracował jako Krajowy Dyrektor ds. Kluczowych Klientów; Danone, gdzie przez kilka lat zdobywał doświadczenie w różnych obszarach sprzedaży na wielu poziomach organizacyjnych m.in. jako National Key Account Manager oraz National Field and Distributor Manager oraz Unilever, w którym zdobywał doświadczenie w zakresie Marketingu oraz Trade Marketingu oraz bezpośredniej sprzedaży w kanale Key Accounts rozpoczynając swoje doświadczenie  na stanowisku przedstawiciela handlowego w Johnson & Johnson. Pytany o podanie kilku słów o sobie, Tomasz odpowiada, że wspólnie z żoną wychowują dwie córki. W wolnym czasie dodatkowo zajmuje się pszczelarstwem – to już tradycja kilkupokoleniowa w jego rodzinie.

– Wchodząc do Zespołu Kierownictwa Hochland Polska Tomek zapewni szeroką ekspertyzę w obszarze sprzedaży. Jego dotychczasowe osiągnięcia koncentrowały się między innymi na prowadzeniu projektów międzynarodowych w różnych kategoriach produktowych, budowaniu i wdrażaniu strategii dla obszaru sprzedaży. Tomasz to nie tylko doświadczony menadżer w obszarze sprzedaży, ale przede wszystkim otwarta, szczera i bezpośrednia osoba, której wartości są zbieżne z kulturą naszej firmy. Dlatego jesteśmy przekonani, że nasz obszar sprzedaży trafia w godne zaufania ręce i wierzymy, że Tomek sprawdzi się na tym stanowisku, a jego pasja, wiedza i umiejętności pomogą mu w realizacji celów – mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR&Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania