1. Aktualności
  2. Świat
Szwajcaria

Disney i Tetra Pak dodadzą magii napojom mlecznym

Źródło: Forum Mleczarskie
Autor: Janusz Górski
© tetra pak
© tetra pak

Tetra Pak i Disney współpracują, aby wprowadzić postaci znane z filmów Disneya i Marvela do popularnych kategorii napojów mlecznych. Aż 80 projektów inspirowanych filmami Disneya i Marvela znajdzie się na opakowaniach świeżego mleka, mleka smakowego i napojów białkowych w kartonach w Szwajcarii. Jest to pierwsza kampania Tetra Pak mająca na celu odświeżenie kategorii produktów mlecznych za pomocą postaci inspirowanych postaciami Disneya i Marvela, pomagając wyróżnić produkty Coop wśród konsumentów na cześć 100-lecie Disneya.

Marc Becker Floris, Dyrektor Generalny ds. Produktów Konsumenckich, Gier i Wydawnictw w Walt Disney Company w Europie powiedział – Wspólnie dążymy do tworzenia magicznych chwil, którymi rodziny mogą się cieszyć, dokonując mądrych wyborów, które wspierają ich ogólny stan zdrowia i dobre samopoczucie.

Na kartonach będzie umieszczony kod QR, który umożliwi konsumentom dostęp do zabawnych i edukacyjnych informacji podkreślających korzyści zdrowotne wynikające ze spożywania nabiału, jednocześnie angażując rodziny i dzieci poprzez magię postaci Disneya.

Farahnaz Mohsenin, lider projektu współpracy Coop – Disney w Tetra Pak dodał: – To ekscytujące widzieć, jak nasze wspólne podejście otwiera nowe możliwości dla naszych klientów. Kampania obejmuje jednego z największych detalistów w Szwajcarii, Coop oraz liderów rynku mleczarskiego: Emmi i Cremo. To kolejny przykład korzyści płynących ze współpracy z Tetra Pak. Jesteśmy zachwyceni, widząc, że to wdrożenie zostanie wprowadzone w ciągu następnych dziewięciu miesięcy, zbiegając się z datami premier filmów Disneya i Marvela, aby uzyskać maksymalny efekt.

– Rozumiemy, jak ważne są napoje mleczne dla kupujących i ich rodzin. Wierzymy, że oferując szeroką gamę napojów mlecznych, możemy umożliwić rodzinom dokonywanie zdrowszych wyborów i tworzenie niezapomnianych wrażeń podczas posiłków, które wspierają ich ogólny stan zdrowia i dobre samopoczucie. Kupujący będą mogli kupować produkty z tymi wzorami w sklepach Coop w całej Szwajcarii – dodał Darko Stojanovic, Kierownik ds. Zakupów w firmie Coop.

Ostatnie wiadomości o firmie

Warte przeczytania