1. Aktualności
  2. Polska

Mlekpol (SM): Z wyprzedzeniem planujemy produkcję i dystrybucję na Wielkanoc

Źródło: Forum Mleczarskie Handel
Autor: Janusz Górski
© mlekpol (sm)

– Polacy więcej czasu spędzają w domu przygotowując samodzielnie posiłki. W okresie świątecznym odnotowujemy wzrosty, szczególnie w grupie produktów wykorzystywanych do pieczenia i gotowania – mówi Forum Mleczarskiemu Handel Małgorzata Cebelińska, Dyrektor Handlu w Mlekpol (SM). – Bazując na wiedzy i doświadczeniu, Mlekpol z wyprzedzeniem planuje produkcję i dystrybucję swoich wyrobów w okresie zwiększonego zapotrzebowania rynku. Święta Wielkanocne w tym roku znów będą nieco inne niż zazwyczaj, nie oznacza to jednak, że na naszych stołach zabraknie tradycyjnych potraw. Wręcz przeciwnie – jest to czas, który chcemy spędzać z rodziną i naszymi najbliższymi, delektując się wspólnie przygotowanymi daniami i wypiekami.

– Nie wyobrażamy sobie Wielkanocy bez tradycyjnego sernika. Ser, z którego go przygotujemy musi być najwyższej jakości, z tzw. czystą etykietą, czyli bez zbędnych dodatków. Dlatego konsumenci sięgają po twarogi sernikowe Mlekpol, dostępne w wariantach 7 i 18% tłuszczu. To produkty wytwarzane z najlepszego mleka, które idealnie sprawdzą się do ciast i deserów. Należy podkreślić, że są one dostępne w wygodnych wiaderkach 1 kg, co doceniają klienci – podkreśla nasza rozmówczyni.

– Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol dba o opinię i zadowolenie swoich konsumentów oraz partnerów handlowych. Nieustannie pracujemy nad tym, aby nasze produkty cechowała wysoka jakość i pyszny smak, poparty doświadczeniem i wieloletnią tradycją produkcji. Oczywiście mówiąc o twarogach, pamiętamy także o konsumentach, którzy nie tolerują laktozy, a nie chcą rezygnować z nabiału i jego odżywczych wartości. Dzięki twarogowi w klinku Mazurski Smak bez laktozy, możemy być o to spokojni. Stale poszerzamy nasze portfolio, aby każdy konsument, mógł bez przeszkód spożywać swoje ulubione, nabiałowe produkty – dodaje Małgorzata Cebelińska, Dyrektor Handlu w Mlekpol (SM).

Ostatnie wiadomości o firmie