1. Aktualności
  2. Polska

Grupa Polmlek: Z produktami dla wegan najskuteczniej docieramy poprzez kanał nowoczesny

Źródło: Forum Mleczarskie Handel
Autor: Janusz Górski
© grupa polmlek

– Ponad rok temu Grupa Polmlek stworzyła zupełnie nowy brand Nutri Vege. Opracowaliśmy receptury produktów dedykowanych dla wegan i dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą spożywać produktów mlecznych lub po prostu poszukują nowych smaków. Niezmiernie cieszy nas fakt, iż marka Nutri Vege spotkała się z ogromnym uznaniem, dlatego wciąż poszerzamy naszą ofertę wegańską – mówi Forum Mleczarskiemu Biznes Joanna Kołodyńska, Dyrektor Marketingu Grupy Polmlek.

– Linia Nutri Vege obejmuje napoje, desery i owsianki. W ostatnim czasie pojawiła się kolejna nowość, pyszny Deserek waniliowy Nutri Vege na bazie miazgi kokosowej z pokruszoną laską wanilii i cukrem trzcinowym. Doskonale zastępuje serek homogenizowany np. w naleśnikach. Owsiane do picia w trzech smakach: jabłko, ananas i truskawka z siemieniem lnianym, to doskonała alternatywa dla jogurtów pitnych. Desery Kokos występują zarówno z dodatkami owoców, jak i w wersji o smaku naturalnym – te doskonale sprawdzą się jako zamiennik śmietany czy jogurtu naturalnego. Innowacyjne desery z dodatkiem warzyw i owoców, jak np. deser z burakiem i jabłkiem lub z papryką i truskawką gwarantują niezapomniane smaki, a owsianki idealnie zaspokoją głód, dostarczając przy tym mnóstwo błonnika i cennych składników odżywczych – podkreśla Dyrektor Marketingu Grupy Polmlek.

– Kategoria produktów wegańskich powoli, lecz stale rośnie. Dostrzegają to przede wszystkim nasi najwięksi partnerzy handlowi, adaptując nasze pomysły na produkty w swoich markach. To właśnie poprzez kanał nowoczesny najskuteczniej docieramy do grupy docelowej – dodaje Joanna Kołodyńska.

Ostatnie wiadomości o firmie