1. Aktualności
  2. Polska

Kampania Grupy Polmlek

Źródło: Forum Mleczarskie Handel
Autor: Janusz Górski

Od początku roku Grupa Polmlek promuje produkty certyfikowane znakiem europejskiego systemu rolnictwa ekologicznego. Dobiega końca pierwsza kampania reklamowa produktów Eko – masła i mozzarelli, produkowanych z polskiego mleka, z gospodarstw, w których szczególną wagę przywiązuje się do naturalnych sposobów pozyskiwania surowca i dobrostanu zwierząt. Mówi o tym reklama, w której główny bohater, dziadek, wspomina smaki dzieciństwa i cieszy się, że jego wnuk również może poznać smak naturalnie pysznego masła Eko. A wnuczek ma ochotę na zupełnie inną historię, bardziej nowoczesną i równie smakowitą.

Pizza z ekomozzarellą to idealne menu na rodzinną, wielopokoleniową kolację. Już niedługo Grupa Polmlek rusza z kolejną kampanią, w której konsumenci będą mogli poznać ekologiczne kefiry i maślanki, świeże mleko i deserową śmietankę.

Jesienią natomiast Grupa Polmlek powróci z kampanią ekologicznych serów.

Produkty ekologiczne, lub inaczej bio, cieszą się coraz większym zainteresowaniem konsumentów. Zwłaszcza teraz, gdy szczególnie zwracamy uwagę na zdrowie, wspomaganie odporności i zbilansowaną dietę.

Ostatnie wiadomości o firmie